Iuda[CORSARII] -vs- loryy[EMPIRE] (TP: ~1948M) Profit: 258.6M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Iuda[CORSARII] -vs- loryy[EMPIRE] (TP: ~1948M) Profit: 258.6M

Urmatoarele flote se intalnesc in lupta

Atacator: Iuda
      Vanator Mic...100.000
      Crucisator...30.000
      Nava de razboi...20.000
      Interceptor...9.900

Aparator: loryy
      Transportor Mic...3.997
      Transportor Mare...3.187
      Vanator Mic...43.451
      Vanator Mare...1.083
      Crucisator...7.062
      Nava de razboi...8.848
      Nava de colonizare...8
      Reciclator...8.218
      Probe de spionaj...258
      Bombardier...1.189
      Distrugator...1.016
      RIP...7
      Interceptor...3.617

-- After battle --

Atacator: Iuda
      Vanator Mic...54.367 ( -45633 )
      Crucisator...25.715 ( -4285 )
      Nava de razboi...19.552 ( -448 )
      Interceptor...9.712 ( -188 )

Aparator: loryy
      Distrus

Atacatorul a castigat batalia!
      A capturat
      1.307.200 metal 489.118 cristal si 3.382.757 deuteriu

Atacatorul a pierdut un total de 338.267.000 unitati.
      Aparatorul a pierdut un total de 1.609.531.000 unitati.
      La aceste coordonate din spatiu acum plutesc 389.383.800 metal si 194.955.600 cristal.

Rezultatul bataliei
      (Presupunand ca atacatorul a colectat campul de ramasite)
      Atacator castigat: 251.251.475
      Aparator pierdut: 1.609.531.000
      Total Pierderi: 1.947.798.000

Cele 26600 reciclatoare ale tale au o capacitate totala de 532.000.000. La tinta, 389.383.800 metal si 194.960.400 cristal plutesc in spatiu. Ai cules 337.039.600 metal si 194.960.400 cristal.
      Cele 2750 reciclatoare ale tale au o capacitate totala de 55.000.000. La tinta, 52.344.200 metal si 0 cristal plutesc in spatiu. Ai cules 52.344.200 metal si 0 cristal.

• :hug: Sper sa fie o gluma chestia cu "La revedere u2" Ai demonstrat tot ce se putea demonstra :). Totusi, lasa alt univers si ramai pe asta... Mai e destul sugus :)
      Glotr aparator.
    • FELICITARI.
      ABSOLUT MAGNIFIC.
      da-i tare. mai ai pe bib si gata.
      poate iti revine pofta intre timp.
      oricum, MAGNIFIC.
      imi pare rau ca nu am putut participa..ca nu am avut cu ce cont, insa stiu ca-l urmareai.
    • sincer am vazut coborarea de dimineatza pe la 6 fara 10 am ramas masca ... credeam ca este echipa formata din porcusor , diavolu, noo mobutu dar se pare ca m-am inselat... bravo frumosa lovitura de retragere ... sper ca vei reveni ... asa ca mine dupa un an ... doi de pauza :))

──────▄ █▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
      ───▄▄██▌█ ░░░░░░ Gone to mining ░░░░ ▐
      ▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ▐
      ███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
      ▀(@)▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀( @)▀▀▀▀▀▀ - - - - - -
    • felicitari man , mereu o placere sa comentez la loviturile tale, am si la ce , in ultima vreme ai venit numai cu avansate frumoase. Sper ca nu te retragi de tot de pe ogame.ro, ar fi mare pacat, orice ai alege multa bafta !
    • Ce flota frumoasa ai reusit sa distrugi man.
      "lorry" isi da palme si acum cand vede ce a pierdut "dintr-un foc" :headwall:
      Ce refacere usoara sa mai urez ca numai usoara nu e
      Presupun ca e lovitura de retragere a aparatorului ca tu e pacat sa te retragi

The post was edited 1 time, last by Halo ().

• dece sa te retragi iuda.acum cand a devenit mai frumos uni2:) mai ai o flota din cate am inteles mai periculoasa asa restul nu iti faci probleme si tu vrei sa te retragi?

oricum ai demonstrat tot ce era de demonstrat in acest joc.

felicitari de inca un avansat
      ar fi pacat daca te-ai retrage

glitr def sau glotr ce vrei
    • da semi-zeul atotputernic Seth care esti tu cel mai frumos si destept dintre toti nemuritorii. ai demonstrat tot ce se putea demonstra rotfl oare ce inseamna asta
      nu-mi vine sa cred ca ai apucat tu sa recoltezi tot CRul de unu singur si de la o galaxie distanta. tare adormiti trebuie sa fi fost cei din sugus.
      si nu te lasa de ogame. da'l in colo de bac, oricum o sa da-ti cu totii mita pt protocolu profilor si va vor lasa sa copiati pe rupte. asa se face in fiecare an. n-ai stres fratello, ca o sa fie ok.
      mai avem pe dat jos pe citro si bib, si atunci ne putem lasa cu totii de joc
    • Contul il voi ceda cel mai tarziu la sfarsitul saptamanii viitoare, mai am o flota de prins.

Daca tin contul asta, nu ma lasa inima sa il tin in vmode sau flota in fs , trebuie sa-l joc. In plus ce rost are sa mai joc ? Am avut in scop, acela de a reduce la tacere gurile mari din EMPIRE si am reusit ? Unde sunt aia care stiu jocul ca-n palma ?

Eu le multumesc celor din empire ca mi-am donat toate resursele astea, din jucatorii empire am strans peste 1 miliard de resurse. Oricum nu trebuie sa generalizam, in empire sunt si jucatori cu care merita purtata o discutie, pacat insa ca s-au dat dupa unii, altii .

Eu va spun pe curand, daca voi mai avea pe ce juca voi revenii in toamna .

Bafta tutuor si nu uitati ca nu e decat un joc.
    • Iuda, ai demonstrat ca esti un om de nota 10 .
      Sunt mai mult decat multumit ca am colaborat impreuna, te astept inapoi tot acolo :)
      refacere usoara loryy !
      MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
      Nu faci fs albastru, nu existi.
      -----------------------------------------------------------------
      Display Spoiler
      Motanu D: unde-i drq sa-i convinga sa organizeze ceva
      Motanu D: /sarcasm

-----------------------------------------------------------------

Date of registration
      Tuesday, July 22nd 2008, 2:03pm.ro

bye oCrap
      Friday, Jan 10th 2014 01:56am.ro
    • bravo lordule. ai dat un nou top 10. acum te gandesti la viata reala? ai dreptate. e mai importanta. ce bine e fara stres. ai grija cui dai contul. e pacat de el.
      refacere usoara loryy. mai bine rl.
    • Oho batrane,ai facut un super show cu loryy, felicitari . :]
      Sper ca aceasta retragere nu e definitiva pentru ca ar fi o mare pierdere ...
      Mult succes la BAC si... sa auzim numai de bine. :D
    • Tsunade wrote:

Corsariies fac o mulţime de bun Hofs..
      toată lumea trebuie să fie grija, altfel toata lumea va primi recicled :P
      Felicitari Iuda
      Glotr Empire

Ai dreptate , Tsunade !
      Problema la noi userii din Empire(si nu neaparat doar noi), e ca avem o viata reala !
      Jocul il luam ca pe o distractie particulara, dar...,de obicei fiecare se distreaza in realitate ,ca orice om(barbat sau femeie) !
      Probabil ca unii corsari nu au familie care sa-i astepte!
      In fine, glotr loryy !

-spam spam si iar spam. swunk
    • catalin112 wrote:

Ai dreptate , Tsunade !
      Problema la noi userii din Empire(si nu neaparat doar noi), e ca avem o viata reala !
      Jocul il luam ca pe o distractie particulara, dar...,de obicei fiecare se distreaza in realitate ,ca orice om(barbat sau femeie) !
      In fine, glotr loryy !
      Da Rin, asa e, suntem lipiti de calculator, nu iesim din casa si daca iesim avem laptop-ul cu noi. Din acelasi motiv ma las si eu de ogame, din acelasi motiv nu am gasit ajutor la reciclate, ca suntem toti on, de luni pana vineri si de sambata pana duminica.

Nu stiu de ce, dar am o vaga senzatie ca te oftici, asa este ? nu e vina mea ca v-am facut contul cu a treia flota din alianta ferma si am facut 300kk profit, doar ca s-a nimerit. Acum am si eu o curiozitate, daca spui ca nu aveti timp, ce mai cautati pe jocul asta ? De obicei se joaca oameni cu timp, sau deh..asa gandim noi, astia fara familie....

M-am plictisit de scuze penibile. Nu ati spus unu macar un "Felicitari" , la nici un hit al corsarilor, ati inghitit in sec si ati mers inaite. Din partea mea u2 e mort, si voi sunteti cei care "l-ati omorat". Eu mi-am facut treaba, m-am distrat , am facut legaturi cu oameni care sunt de o calitate rara, si in plus pot oricand "sa sufar de mine" zicand ce lovituri am dat .

@ Bafta loryy , pacat ca nu mi-ai dat un mesaj sa-mi spui cine esti defapt. La cum se plimba conturile la voi in ally e greu sa stii care si cum e .
    • seth wrote:

catalin112 wrote:

Ai dreptate , Tsunade !
      In fine, glotr loryy !
      Da Rin, asa e, suntem lipiti de calculator, nu iesim din casa si daca iesim avem laptop-ul cu noi. Din acelasi motiv ma las si eu de ogame, din acelasi motiv nu am gasit ajutor la reciclate, ca suntem toti on, de luni pana vineri si de sambata pana duminica.

Nu stiu de ce, dar am o vaga senzatie ca te oftici, asa este ? nu e vina mea ca v-am facut contul cu a treia flota din alianta ferma si am facut 300kk profit, doar ca s-a nimerit. Acum am si eu o curiozitate, daca spui ca nu aveti timp, ce mai cautati pe jocul asta ? De obicei se joaca oameni cu timp, sau deh..asa gandim noi, astia fara familie....

M-am plictisit de scuze penibile. Nu ati spus unu macar un "Felicitari" , la nici un hit al corsarilor, ati inghitit in sec si ati mers inaite. Din partea mea u2 e mort, si voi sunteti cei care "l-ati omorat". Eu mi-am facut treaba, m-am distrat , am facut legaturi cu oameni care sunt de o calitate rara, si in plus pot oricand "sa sufar de mine" zicand ce lovituri am dat .

@ Bafta loryy , pacat ca nu mi-ai dat un mesaj sa-mi spui cine esti defapt. La cum se plimba conturile la voi in ally e greu sa stii care si cum e .

Alianta Empire, nu sa scuzat cu nimic, ci v-a ignorat pe voi , corsarii!
      Doar eu am cautat sa va "Felicit" !
      Erau timpuri cand multi aveau timp de joc acum nu mai exista!
      Vrei sa spun felicitare, la ce !
      I-ti spun mult noroc la bac!
      desi mai e mult din cate stiu eu!
      E mult mai important sa ai viata ta in reality!
      Dar cred ca o sa-ti simtim lipsa, pe ogame!