Iuda[CORSARII] -vs- loryy[EMPIRE] (TP: ~1948M) Profit: 258.6M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• catalin112 wrote:

Tsunade wrote:

Corsariies fac o mulţime de bun Hofs..
      toată lumea trebuie să fie grija, altfel toata lumea va primi recicled :P
      Felicitari Iuda
      Glotr Empire

Ai dreptate , Tsunade !
      Problema la noi userii din Empire(si nu neaparat doar noi), e ca avem o viata reala !
      Jocul il luam ca pe o distractie particulara, dar...,de obicei fiecare se distreaza in realitate ,ca orice om(barbat sau femeie) !
      Probabil ca unii corsari nu au familie care sa-i astepte!
      In fine, glotr loryy !
      "Probabil ca unii corsari nu au familie care sa-i astepte!".Auzi ba desteptule, inainte sa iti dai cu parerea legat de familiile noastre mai ia in calcul si pe aia care sunt pur si simplu pasionati de joc sau jucatorii care nu pica rupti de dat la tarnacop ;) . Luna asta fac un an de joc, nu am vazut nimic de la tine . Mai nou aplici strategia " cine ne arde e fara familie" ? =)) De cand vb in numele Empire ma pacaliciule ? Ba, pacat de alianta ta, sunt baieti ok in ea, tu , batranul ala senil si inca 2-3 o faceti de ras. Te rog sa asculti cu mare atentie refrenul, ti-l dedica alianta de pe locul 1 si familiile lor de care te :censored: grija !

- Am impresia ca "ceri" ban . swunk

The post was edited 3 times, last by necuratul ().

• Previzibil.

catalin112 wrote:

Alianta Empire, nu sa scuzat cu nimic, ci v-a ignorat pe voi , corsarii!

Alianta Empire a ignorat Ogame. De la o vreme, odata cu o schimbare care s-a produs in toamna trecuta, randamentul Empire a trecut pe 0. Si nici macar in basmurile cu HOF-uri nu mai crede nimeni.
      Asa alianta, asa purtator de cuvant :growup:

axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
      Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...

Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze
    • felicitari moldovene.ai aratat inca odata ca ai valuare :)) pacat de contul loryy...contribuisem si eu putin la dezvoltarea lui.:)

wanted: vezi sa nu te ia vantu'
      Iuda: mai greu asa ceva
      wanted: la 200 kile...asa e
      Iuda: 201,ca am mancat
      wanted: 1 kil de ceapa
      Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga
      wanted: rotfl rotfl
    • buhaahahahahaha
      mai dau si eu din cand in cand pe aici
      bv ma , ai mai farmat un Empire , ai ditrus un cont , bv , asa imi plac mie corsarii astia , numa de prostioare va tineti

bv Seth , frumos nr de nave de razboi ai strans

@Rin : ma amuz de fiecare data cand vad posturi de ale tale , OMG They killed Kenny rotfl

The post was edited 1 time, last by ExXon ().

• Mutat top10. Felicitari.

That knowing is better than wondering, that waking is better than sleeping.
      And that even the biggest failure, even the worst most intractable mistake beats from far away never trying.
    • Nu stiu cum sa-l numesc dar e mai mult decat carnagiu ce face Seth aici, ma pufneste rasu cand recitesc topicuri inc are Citro se lauta cu mareata realizare a lui in ogame, alianta Empire de pe u2 rotfl
      Pacat de ei, chiar si acuma cand pierd copios, auzim texte arogante cu "viata reala e mai importanta" "noi de fapt va ignoram acuma".

Felicitari Seth inca o data e bine sa faci o pauza sa inveti poate se refac si fermele pana revii :)