Iuda & porcmort & diavol & Atropos & Jaws [CORSARII] -vs- Memories of Tsunade[.ICE.] (TP: ~2777M)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• keira wrote:

tupeutz wrote:

bravo baieti, frumoasa desfasurare
    @ keira....penibila ca de obicei :))
    oi fi eu penibila... dar macar nu ma bag in seama ca tine fara sa stiu despre ce e vorba !sau... asta e, nu putem fi toti "perfecti" ca tine....

a vrut sa spuna ca esti penibila in alt sens cred ca nu ti-ai dat seama in fine...
    O felicitari atacatori
    Tsunade un sincer glotr :| oaree cine mai cumpara deutu de la mn pacat cred ca de la mn din alianta eu aveam 99 % incredere in tine sa dau un acs :D :]
    "Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

The post was edited 1 time, last by Stefan ().

• Felicitari pentru hit si toate cele bune .
    Pacat ca nu este cel mai mare hit de pe .ro pentru ca univ2 era mereu cu cele mai mari hit-uri.
    Tsunade felicitari pentru fair-play si felicitari pentru ca ai putut sa spui adio la jocu asta.
  • wazap wrote:

Felicitari pentru hit si toate cele bune .
    Pacat ca nu este cel mai mare hit de pe .ro pentru ca univ2 era mereu cu cele mai mari hit-uri.
    Tsunade felicitari pentru fair-play si felicitari pentru ca ai putut sa spui adio la jocu asta.

al 2 lea cel mai tare hit de pe .RO
    Bv inca odata baietii rupeti tot:D :D [MSIE_newline_end ]
  • Felicitari baieti :) !!

Cand am vazut acest hit...m`am simtit atat de mandru ca am facut parte din aceasta alianta!!!

Felicitari inca odata.Sper sa ne mai auzim pe mess
  • Jos palaria pentru asemenea HIT-uri ... o excelenta coordonare si un profit ... nesimtit. :lol:
    Felicitari baieti !
    Radule vad ca esti in putere ... :]
    Tsunade , mult noroc in RL!
  • Incep sa apara hit-uri frumoase pe .ro. Au mai fost colaborari frumoase dar ca asta nu. Oricum daca ati ajutat-o sa se retraga inseamna inca o fapta buna pe langa reciclarea flotei. Felicitari atacatorilor si aparatorului distractie la fel de placuta in RL ca am inteles ca s-a distrat ceva vreme in ogame :bye:
  • Mutat Top10 . Felicitari .

That knowing is better than wondering, that waking is better than sleeping.
    And that even the biggest failure, even the worst most intractable mistake beats from far away never trying.
  • Incredibil ce e pe universul asta numai top-uri incepand cu 1.3kkk TD

Felicitari pentru reusita, mi-ati dat emotii ca o sa ne depasiti top ul din uni1 dar poate data viitoare, un hit cu un asemenea profit e greu de depasit.
  • Poate cineva sa imi spuna buna dimineatza gura casca... ca sa dea drak in mine de nu sunt cu adevarat "shechea" :(( eu nu am vazut postul asta pana acum... parca am dormit in pamant ... super tare ...mama ce de flote se invart pe aici... felicitarile mele pentru munca in echipa ( eu unde drak eram de nu imi aduc aminte ?( ) ... si felicitari tsunade pentru fair play ... la romanasi mai greu se gaseste asa ceva, bravo fetit-o, ai bagat in boala multi baieti ce se jucau cu focul... pacat de flota ta era frumusica :(

Corsarii detin ???...cool

──────▄ █▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
    ───▄▄██▌█ ░░░░░░ Gone to mining ░░░░ ▐
    ▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ▐
    ███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
    ▀(@)▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀( @)▀▀▀▀▀▀ - - - - - -
  • Iata ca nu am mai intrat demult pe forum... mi s-a facut dor de voi si mi-am zis sa vad ca mai faceti. CORSARII mei dragi la putere, (nici ca se putea mai frumos) empire in opozitie ca intotdeauna. Hit-uri peste hituri.
    Fara indoiala CORSARII au ramas ceea ce au fost intotdeauna. Cea mai iubita si totodata temuta alianta din u2. Ma bucura acest lucru. Bravo baieti! Cinste voua! Seth si porcmort ati rezistat pana la capat... ma refer la cei din vechea garda. Iar cei care au facut schimbul de generatii se ridica la nivelul asteptarilor, ba chiar le si intrec. Felicitari inca odata si glirl lui Tsunade, o jucatoare care a facut cinste universului 2.

P.S. am spus-o intotdeauna ca empire fara casper nu a prea facut nimic si mai fiecare hit ca lumea a fost legat de numele sau.

porcmort wrote:

Tsunade, sincer imi pare rau ca ti-am spart flota pentru ca erai o jucatoare extraordinara, cea mai remarcabila reprezentanta a sexului frumos in uni 2.
    Nu zic nu... dar cred ca era corect cea mai remarcabila reprezentanta actuala a sexului frumos in uni
    2
    ,
    dupa elektre, parerea mea personala in aceasta privinta!

Arthas wrote:

@ p.s. trebuia sa fi luat legatura cu nevers, va facea el un prolog :coffee: ... de 2 pagini, pe masura loviturii
    Lasa prietene ca nu iesit rau nici asa. ;)

MotanuD wrote:

Ogame te invata, inainte de toate, sa vezi jumatea plina a paharului gol!