TD : 703.008.000 - [Noob] markkk a.k.a. EvilOne & [Immortal ] Wraith & [Immortal ]Treia -vs- [31337] Caligula is back

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FELICITARI!
      misto newtop1 :)
      bun profit ;)
      felicitari mark+licurici+wraith, o ecuatie a greilor :lol:
      In alta ordine de idei, de ce te-ai retras din functia de SGO , mark?:)
      @def: RU!
    • felicitări atacatorilor pentru reuşită!
      sunt şi pe u6 flote de invidiat aşadar (ca să le mişcaţi mai uşor, apelaţi la deuteriu, a sosit sezonul reducerilor!)
    • EuRopeanu wrote:

Blestemul meu s-a adeverit. Ai fost distrus de contul pe care ai facut tu un top 10 acum ceva timp! Felicitari atacatori ca ati fost pe faza. Daca juca razvand, nu-l prindeati nici acum cu FS-ul haotic pe care il facea!

Inseamna ca si tu ai cazut atunci din cauza blestemelor celor multi rotfl . Eu am luat odata pe U4 un DF si m-am invatat minte ... daca ma mai prindea cineva a doua oara la fel eram chiar prost. FS-ul meu era haotic pt voi , pt mine era foarte organizat.

Era previzibil ca o sa piarda flota nepotul , la varsta lui are si el alte prioritati in viata. Vulpoiul de markk a stiut ca am lasat eu contul (eu aflasem ca nu mai are cont si am vrut sa il dau lui, dar a refuzat) si l-a urmarit cum trebuie.

Oricum felicitari pt lovitura si profit.
      Nepoate o sa iei o urecheala pt asta :)
    • felicitari pt mega hit.

Cerebel lasa-l pe Europeanul ca si asa vorbeste numai tampeni.atat mai poate face ,doar sa comenteze si sa improaste cu noroi. rotfl

apartor glotr daca mai vrei sa continui.
    • ah imi pare rau de cont loryy pacat de munca depusa
      glotr aparator ai mai multa grija de conturile care le primesti
      felicitari atacatori ati profitat de greseala aparatorului si v-ati scos un profit urias
      wraith in sfarsit ai facut un top1 felicitari tine-o tot asa
    • ohhhoooo!!!!! bravo merite soarta :) pacat ca nu ... ati dat mai multe valuri:) rotfl

Cam asa se intampla cand un cont sta pe la vreo 20 de proprietari. :baby:

Multe felicitari celor trei muschetari pentru TOP 1, vorba aia, cu cat e flota mai mare cu atat pica mai tare :lol:

Nu te-am uitat