TD: 2.042.584.000 - Peace Maker [CORSARII] ~Vs~ jhony987 & Idle Account & drq & Asi Kaptain & Iuda

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RE: & Lovitura de Retragere (TP: 2.042.584.000) Peace Maker [CORSARII] ~Vs~ {Friends}

Seth,

Te sfatuiesc sa iti faci alt tel in viata decat sa comentezi ceea ce zic eu.
      Am raportat postul tau pt ca nu vad ce motiv ai sa ma jignesti continuu.
      E problema mea ca nu imi place acest asa zis hoff.
      Si imi mai exprim inca o data parerea ca e un hoff jenant.

Daca aveti nevoie de lingatori in anumite parti dorsale puneti de la inceput in subiect ca nu doriti decat laude.
      O sa ma conformez si nu o sa postez unde doriti numai operatiunea descrisa:P
    • seth te rog nu te mai lua de lamaia asta...toti cu flote sunt tinte pt empire...pacat ca sunt luati in vizor dupa ce raman fara flota :-/

peace frumoasa lovitura de retragere. iti doresc tot ce-i mai bun in viata reala
    • RE: & Lovitura de Retragere (TP: 2.042.584.000) Peace Maker [CORSARII] ~Vs~ {Friends}

Bafta in RL.
      Orice retragere dupa atatia ani de munca si lupta are ceva trist in ea,indiferent de motivul ei.
    • Dati-o naibii de treaba... iar faceti push... ce naiba man, vine lumea sa va invete cum se face si voi tot pe-a voastra o tineti.
      Nu stiti nimic, si acuma l-ati luat si pe Drq la voi ca sa mearga treaba si mai rau...
      Seth, tot :censored: ai ramas. N-ai invatat nici in ziua de azi ca nu e intelept sa te pui cu anumite categorii de persoane.
      1/10 pentru push.

Peace, don't ask anyone to translate this board; have fun outside the game. I already told you I find your decision wise. Good luck !

axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
      Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...

Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze

Originally posted by CITRO

Ca idee. A facut bine ca a luat aceasta hotarare. Daca mai ramanea 2 saptamani era urmatoarea tinta Empire. Norocul lui ca am luat 2 sapt pauza pe u2 si m-am axat pe u1. Asa macar resursele au ajuns in alianta lui.

off topic :
      :))))))) Maestre anunta-ma si pe mine cand devin TINTA EMPIRE ( =)))) ) ca nu stiu cat timp mai joc pe uni2.ro ..deci grabiti-va sa nu ziceti dupa ce ma las ca daca mai statea cateva zile eram ars si totul era pus la punct bla-bla :))

esti nesemnificativ ca flota.
      nu esti in vizorul nostru.
      mai cresti si te punem pe lista:D
      Raman la parerea ca nu trebuia postat acest hoff.
      Si de asemenea solicit warn pt motan. Post non roman. Poate si-l da singur.

The post was edited 1 time, last by CITRO ().

• Originally posted by Klorel
      Aduceti-mi insecticidul!

m-a chemat careva?? :P

atata timp cat nu o sa fie nimeni banat, inseamna ca nu a fost push... iar aceste lovituri de retragere existau si acum 3-4 ani ..... nu le-am mai vazut de mult, dar uite ca nu au disparut! numa ca atunci nu se comenta atata!! nu ai ce sa apreciezi la hofu asta, asa ca ii dau dreptate si lu citro..... singurul lucru care poate fii spus e , Bafta in RL peace! fara alte comentarii ! :)

ps: pfff....ca sa fiu carcotas.... mai corsariilor....asa vreit voi sa umpleti sectiunea top 10?? cu HoFuri "interne" :P

glumesc!

GLIRL PEACE MAKER!
    • Patrick felicitari pentru intreaga cariera pe U2 dar mai ales pentru cea dusa sub stindardul CORSARILOR! Multa bafta in RL o sa vezi cat e de ... linistit si bine ai venit in familia pensionarilor de pe Planeta Ascunsa ;). Klorel, Elektre, Viplx (la un moment dat), magomago, huha, Lord Seth, Arthas, Citroen, The Branch si altii pe care nu ii mai enumar dar care se stiu sau sunt stiuti. A fost o onoare sa traiesc si sa lupt alaturi de tine si de ceilalti drept pentru care ma folosesc de retragerea ta sa multumesc tuturor corsarilor inca odata si sa va doresc mult noroc in continuare si "Vant bun!"

@Lupuc iti multumesc ca ti-ai amintit de mine. Ne-am cunoscut mai putin dar a fost totusi destul cat sa imi dau seama ca esti un om deosebit. Un jucator pe cuvantul caruia te puteai baza si in ogame acest lucru este dintre cele mai de seama.

@citro... vorba multa saracia omului. Esti acelasi dintotdeauna si nu te vei schimba niciodata. Dar tie ti-a si placut sa fii mereu personajul negativ in toate universurile pe care ai jucat ceea ce e un lucru bun fiindca bine fara rau nu se poate. Continua tot asa. Nu m-as putea obisnui cu tine ca personaj "pozitiv" niciodata =)) :D P.S. Klorel avea dreptate... tu mereu te trezesti sa spargi flotele unori jucatori dupa ce se retrag. In rest nici macar nu spionai din cate imi amintesc eu.. pfff

MotanuD wrote:

Ogame te invata, inainte de toate, sa vezi jumatea plina a paharului gol!
    • Nu cunosc universul, dar cred ca tot ce merita spus cand vezi asa ceva este GLIRL si jos palaria.
      Sper ca ceilalti jucatori sa considere ca e momentul sa dovedeasca ce pot, deoarece s-a mai retras un numar din joc, dar pot aparea noi Fleeteri ce sa faca jocul mai frumos.
      Acum gata cu vorba si fiecare la planetele lui ca tot universul e intr-o miscare permanenta. Daca nu va miscati voi o sa se miste intotdeauna altcineva.

BAFTA ! Good Luck!
    • Originally posted by Nevers
      Patrick felicitari pentru intreaga cariera pe U2 dar mai ales pentru cea dusa sub stindardul CORSARILOR! Multa bafta in RL o sa vezi cat e de ... linistit si bine ai venit in familia pensionarilor de pe Planeta Ascunsa ;). Klorel, Elektre, Viplx (la un moment dat), magomago, huha, Lord Seth, Arthas, Citroen, The Branch si altii pe care nu ii mai enumar dar care se stiu sau sunt stiuti. A fost o onoare sa traiesc si sa lupt alaturi de tine si de ceilalti drept pentru care ma folosesc de retragerea ta sa multumesc tuturor corsarilor inca odata si sa va doresc mult noroc in continuare si "Vant bun!"

@Lupuc iti multumesc ca ti-ai amintit de mine. Ne-am cunoscut mai putin dar a fost totusi destul cat sa imi dau seama ca esti un om deosebit. Un jucator pe cuvantul caruia te puteai baza si in ogame acest lucru este dintre cele mai de seama.

@citro... vorba multa saracia omului. Esti acelasi dintotdeauna si nu te vei schimba niciodata. Dar tie ti-a si placut sa fii mereu personajul negativ in toate universurile pe care ai jucat ceea ce e un lucru bun fiindca bine fara rau nu se poate. Continua tot asa. Nu m-as putea obisnui cu tine ca personaj "pozitiv" niciodata =)) :D P.S. Klorel avea dreptate... tu mereu te trezesti sa spargi flotele unori jucatori dupa ce se retrag. In rest nici macar nu spionai din cate imi amintesc eu.. pfff

Sa comentez ce spui la adresa mea ar fi idiotenie. Si eu nu apartin categoriei asteia.
      Vad ca nu sunt singurul care nu apreciaza hitul asta. Si asta e bine.
      Fac doar o precizare. Empire lucreaza ca o alianta si avem GT. Ceea ce spioneaza un membru al aliantei se vede in GT. Sa faci aprecieri bazandu-te pe faptul ca eu personal nu am spionat pe X-ulescu si de aici sa tragi concluzia ca vorbesc aiurea inseamna doar lipsa de materie cenusie. Dar asta e viata. Cu ganditul e cam greu:P
    • Sincer credeam ca nu stii ce e ala GT. Se vede ca m-am inselat. Bravo! Sa o spun altfel atunci. Nu imi amintesc vreun hit mare facut de tine. Daca ma insel da-mi tu un exemplu in care numele citro, upsss sau mai stiu eu ce personaj canin apare in vreun top 10 cu toate ca ai dobandit conturi de top 10. Din pacate daca primesti un cont de top 10 nu inseamna ca il si meriti hihihihi...

Inca odata felicit partile combatante si in special pe Patrick a carui plecare lasa universul cu mult mai sarac.

P.S. Lasand la o parte faptul ca totusi ai comentat ceea ce am spus si deci te-ai incadrat singur in categoria pe care cu siguranta o meriti tin sa te anunt ca daca am o oarecare lipsa de materie cenusie asa cum afirmi tu draga citro, inseamna ca materia ta cenusie daca nu e nula inseamna ca tinde spre -∞ hihihihihi!

MotanuD wrote:

Ogame te invata, inainte de toate, sa vezi jumatea plina a paharului gol!
    • Desi joc de 2 anii ogame pot sa spun ca sunt incepator sau noob. Am observat in ultimul timp ca tot mai multi jucatori se retrag si asta ma intristeaza:(
      Dar Rl e mai imp decat un joc virtual si cand o sa am realizarile tale o sa ma gandesc sa ma las si eu.
      Iti doresc sa ai succes in Rl la fel cum ai avut in joc.