TD: 2.594.803.000 - casper & joo & Chuck Norris[Empire] & ryderr[Corvin] -vs- Schlaflos[SoG]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Originally posted by TigerD
      si uite asa s-a mai dus un strain de pe ogame-ul romanesc :D se pare ca locul vostru nu este aici ... :)
      GG baieti ... la mai mare

Te contrazic. Eu zic ca e foarte bine ca sunt straini pe ogame.ro. Daca nu ar fi pe cine am face lovituri de genul asta? E cam greu sa aduni asa flota si sa nu o folosesti:D
    • Originally posted by TigerD
      si uite asa s-a mai dus un strain de pe ogame-ul romanesc :D se pare ca locul vostru nu este aici ... :)
      GG baieti ... la mai mare

Este nevoie de straini pe .ro, pentru ca sunt jucatori buni cam peste tot prin ogame.
      Pe .org e mai multa activitate pentru ca sunt multe sisteme de joc, cauzate de multitudinea de nationalitati si pe numarul de oameni diferiti, pe cand pe uniurile romanesti sunt ori testosi ori raideri, fleeteri sunt prea putini.

Si cred ca in top 100 sunt destul de multi straini pe .ro
    • Originally posted by ryderr
      Si cred ca in top 100 sunt destul de multi straini pe .ro

Multi straini de joc ^^

Felicitari pentru nou NR1. Mutat la top10.

axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
      Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...

Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze
    • Incepem cu felicitari atacatorilor, deci eram si eu unu dintre aceia care nu prea credeau in realizarea unui hit de genul alcesta :) ce sa zic, deci vreau sa i zic lui Porto ca schlaflos era acolo locul 1 la flota nu numai pentru numarul de vu al sai, dar si pentru restu de flota, ia zi si tu mie avea altcineva 9k de bs pe uni 2 ? :D si in sfarsit zic ca schlaflos era un mare rider, si un mare amator de nave, cine il stie bine este deacord cu mine ;) mai multa lume ca el pe ogame ro si sa vedeti cat de interessant va fi ogame-ul :D

Schaflos uite ca nu ma gandeam ca o sa trebuiasca sa iti zic candva glotr si ca esti un mare noob :D vai au picat toti jucatorii aceia mari de un timp :O pot sa i citez.... Kon distrus de mana prietenilor Italienilor :D Pistolero distrus de mana jucatorilor Empire, faraone spaziale [ EU :D] picat tot de mana celor din Empire si acuma Marele Schlaflos tot de mana jucatorilor empire, deci se pare ca empire a ramas una dintre cele mai bune ally de un timp... complimenti baiati, frumos lucru ;) se pare ca va avea inceput noua epoca si fara inca un mare jucator, se pare ca a venit momentul de noua generatiune si de alti jucatori, sunt deacord cu Helios care zicea ca uni 2 e cel mai animat, deoarece dintre toate serverele pe care am jucat acolo mam distrat cel mai bine :D

Mai o data felicitari pentru hit la atacatori si Glotr Schlaflos ;)

The post was edited 1 time, last by SHEVCHENKO ().