TD: 2.594.803.000 - casper & joo & Chuck Norris[Empire] & ryderr[Corvin] -vs- Schlaflos[SoG]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Originally posted by nairda00x
      felicitari pentru lovitura :)
      desi a-ti iesit in pierdere a-ti reusit sa-l prinde-ti :)

:wtf:
      Rezultatul bataliei
      Atacator castigat: 118.919.900
      Dude unde vezi tu ca au iesit in pierdere ? ?(
      ON: inca o data felicitari baieti ;)
      ..::: Ogame.ro [ retras ] :::..

..::: „Dacă n-ar fi proştii, deştepţii ar muri de foame.” :::..
    • Originally posted by wanted
      felicitari atacatorilor!meritati un 10!totusi din cate am auzit eu nu era schlaflos pe cont...el fiind plecat la munte cu prietena...in fine ,asta are prea putina importanta.contul e spart,si atacatorii merita felicitati!

Schlaflos nu facea niciodata fs ;) L`am urmarit intotdeauna cat am jucat in u2 ;)
      Vorbeam cu citro sa il spargem atunci , dar cruiserele noastre erau in criza economica.

Felicitari baieti .
    • RE: casper& joo & Chuck Norris[Empire] & ryderr[Corvin] -vs- Schlaflos[SoG] (TP: ~2595M)

cred ca e cel mai frumos hit de .ro....felicitari atacatorilor, frumoasa adunatura de nave si mai ales frumoasa colaborare...glotr schlaflos
    • ma batea la cap noobul de Gusty ca schlaflos a fost spart=)
      aparent.....pe serverele de ogame....jocu solidar pica de fiecare data.....(ex: Rocket@u4 si Schlaflos@u2)....
      glotr amandorora.....sa nu v-a aud ca sunt lingau etc etc......am muncit amandoi extrem de mult la conturile lor.....si merita un sincer glotr din partea tuturor....
      gg atacatori.....colaborare minutata....... cel mai mare hit de pe .ro trebuie sa fiti mandri
    • foarte frumos hitul , m-a lasat fara cuvinte
      gLIrl schlaflos, nu cred ca vei reface..
      app, cate pozitzii a scazut ? :-s
      MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
      Nu faci fs albastru, nu existi.
      -----------------------------------------------------------------
      Display Spoiler
      Motanu D: unde-i drq sa-i convinga sa organizeze ceva
      Motanu D: /sarcasm

-----------------------------------------------------------------

Date of registration
      Tuesday, July 22nd 2008, 2:03pm.ro

bye oCrap
      Friday, Jan 10th 2014 01:56am.ro
    • dap..cazu si marele schlaflos...
      se pare ca n-am avut dreptate cand am zi ca nu o sa cada niciodata..

felicitari baieti..meritati..

glotr ex-nr 1 al ogamului romanesc..pt munca depusa..meriti sa fi pus pe coperta aurie a ogame-ului..
      dar..nimeni nu e invincibil..glotr
    • Sa dau niste lamuriri scurte.
      Restul intrun viitor raport rso.

Sclaflos facea fs la cr propriu cu inca un rip si un recy inainte de flota principala.
      Planul de atac e al meu si l-am tinut in observatie pe Sclaflos 2 luni.
      Ultimile 2 nopti nu am dormit.
      Organizarea e a mea.
      Nu am participat la atcul final din mai multe motive.
      Am vrut td maxim si de aceea nu am intrat si eu ca sa il detronam pe Europeanu de pe locul 1.
      Ryderr lucreaza la navele necesare pt atac de o luna si era pacat sa nu intre in atac.
      In plus a fost nevoie ca cineva sa fie disponibil sa vina la acoperire pe un eventual retur. eram cel mai aproape (9 sisteme) asa ca eram singura varianta (Ryderr si el aproape nu avea nave grele)
      Ceilalti au facut nave conform necesitatilor date de simulare.
      Sper sa mai aud in continuare comentarii ca sunt un mare noob si nu ma pricep la nimic.

Multumesc!

The post was edited 1 time, last by CITRO ().

• Originally posted by CITRO
      Sa dau niste lamuriri scurte.
      Restul intrun viitor raport rso.

Sclaflos facea fs la cr propriu cu inca un rip si un recy inainte de flota principala.
      Planul de atac e al meu si l-am tinut in observatie pe Sclaflos 2 luni.
      Organizarea e a mea.
      Nu am participat la atcul final din mai multe motive.
      Am vrut td maxim si de aceea nu am intrat si eu ca sa il detronam pe Europeanu de pe locul 1.
      Ryderr lucreaza la navele necesare pt atrac de o luna si era pacat sa nu intre in atac.
      Ceilalti au facut nave conform necesitatilor date de simulare.
      Sper sa mai aud in continuare comentarii ca sunt un mare noob si nu ma pricep la nimic.

Multumesc!

Aici o sa fiu umpiq mai mult arogant:
      Daca u zici ... citro ... toate pana la proba contrarie si nimic de adaugat.

:D

ok..sa fiu primul. Citro esti un mare noob si nu te pricepi la nimic!!!(joke)

Felicitari empire & ryderr pentru nou nr 1 pe ogame.ro;)

felicitari si tie Citro daca zici ca ai depus un asemenea efort

glitr Schlaflos
    • Originally posted by drq
      Citro esti un mare noob si nu te pricepi la nimic!!!

Felicitari celorlalti din Empire care nu sunt nubi, se pricep si-au facut ceva.

axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
      Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...

Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze
    • Mersi, esti amabil.
      Sunt convins ca vor confirma ceea ce am spus si colegii mei. Pt ca e adevarul.
      Atat cat un adevar poate sa fie absolut:))

Motane, mersi...amabil ca de fiecare data...sa fiu sincer nu inteleg daca glumesti sau esti rau din fire sau educatie:D

The post was edited 1 time, last by CITRO ().

• :glmpf: :glmpf: :glmpf:
      Ouuuh o_O :D
      Felicitari Casper, Joo, Chuck Norris si Ryderr pentru nou hit n°1 of Univers 2 si OGame.RO!!! ;)

Puncte: 89 -85 | Schlaflos [ scrie mesaj | SoG | 912.753

Flota: 212 | -211 Schlaflos | scrie mesaj | SoG | 2.202

Glotr Schlafos :D :D :D :D :D
      10/10 pentru Empire hit :) ;)

Multumesc!

:bricks:

Tu gandesti mai bine noaptea sau cum? Sau ai insomnii?

Felicitari atacatorilor, o flota impresionanta ati reusit sa reciclati !

Glirl
    • stim cu totii de cat timp era neamtul urmarit de Empire....inainte sa ma retrag stiu ca erau planuri de atac.

@citro: e putin zis 2 luni

felicitari baieti

sper sa revin si eu pe u2 daca o sa am ocazia.

bv :) :)

The post was edited 3 times, last by koko ().

• BIG_BANG
      ceva nemaivazut...FELICITARI colegilor de pe U2.
      noobul nostru CITRO..:D..numai atit poti? Sper ca acu urmeaza Univ1 :D... e de lucru si pe U1 chiar daca majoritatea sunt mineri..cineva inca mai are flota.
      Minţile ilustre discută idei, inteligenţele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii.
    • RE: casper& joo & Chuck Norris[Empire] & ryderr[Corvin] -vs- Schlaflos[SoG] (TP: ~2595M)

mda eu nu joc in uni 2 dar nu pot sa nu apreciez asa o lovitura ....... bravo
      atacatorilor
      glotr aparator cu toate ca nu stiu daca mai poate continua cineva dupa ce pierzi asa o flota