Ultimul film vazut si ce parere aveti despre el

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RE: Ultimul film vazut si ce parere aveti despre el

Da , eu am vqazut " Ducesa " , dar e cam varza :( , adik avand in vedere ca nu au mai facut astia niste filme bune de ceva vreme ma asteptam mai mult de la asta , dar e cam slabut .....
      FUR DE LA SARACI SI DAU LA BOGATI !
    • The Pest
      vechi da misto :D l-am luat de pe DC filme de-alea ...bla bla bla(cea mai tare comedie vazuta vreodata) :D:D

off topic: ce bine ca sa gandit cineva sa faca un topic de genul ca asa mai gasesc si eu niste idei de filme la care am sa ma uit. 10x
    • Originally posted by Moartea5
      Death race...un film dragut cu actori renumiti..actiunea se petrece intr-o inchisoare unde se fac curse televizate in care masini sunt dotate cu armament si sunt blindate..masinile trec peste anumite cerculete si activeaza ori un scut(ulei,fum , napal) ori o arma (mitraliere, lansator de rachete) . Cine castiga 4 curse este eliberat din inchisoare. Dak ati jucat clasicul joc Revolt cu masini telighiate care se bubuie intre ele o sa va faceti si o idee despre film :))

si eu pe asta lam vazut ... dar parca erau 5 curse O_o
      oricum e bun filmul :P
      :werderw:
    • The 300 Spartans ala din (1962) :P
      penal filmu..leonidas moare cel mai banal si luptele is varza se vede coregrafia pe ei :D

The post was edited 1 time, last by Ghost Dog ().

• Originally posted by Ghost Dog
      The 300 Spartans ala din (1962) :P
      penal filmu..leonidas moare cel mai banal si luptele is varza se vede coregrafia pe ei :D

pai ba! e 1962 nu 2005... ce vrei de la ei... merita ceva pentu efort... la vremea lui era ceva...
      --==~~ Play for fun... not for fame... ~~==--

Well... guess what? I'M BACK!
    • Originally posted by Ghost Dog
      The 300 Spartans ala din (1962) :P

si asta nou cum e? 90% pe calculator :rolleyes: arata ca noaptea(sa nu zic dracu')

on: the house bunny super tare filmu' pacat de tiitrare
    • ca sa fim intelesi asta nou 300 e unul dintre cele mai infecte filme facute vreodata..
      la o asa idee faina puteau face ceva frumos dar siau batut joc numai X(
      din cauza asta am downloadat the 300 spartans sa ma satisfac....
      e mai bun decat asta nou 2005 dar tostusi sucks rau si asta caci e din 1962 normal..astept inca un film pe tema asta da facut calumea ..poate iau niste lectii de la troya ;)
    • Transporter 3 - Jason Statham... nu are rost de descriere... daca ati vazut Transporter 1 si 2, Crank, The Bank Job si v-au placut... o sa va placa si asta

• Originally posted by Runner
      Transporter 3 - Jason Statham... nu are rost de descriere... daca ati vazut Transporter 1 si 2, Crank, The Bank Job si v-au placut... o sa va placa si asta

alea erau filme
      asta e cam aiurea, dupa parerea mea nu merita
    • Originally posted by smarty
      momentan ma uit la vreo 3 seriale, fringe, stragate si supernatural imi plac toate, deoarece imi place tot ce este sci-fi

supernatural, smallville, heroes, prison break, house, battlestar galactica (cand o sa apara ... in 2009), terminator: The Sarah Connor Chronicles :)

• REPET: FARA SERIALE!

Am vazut zilele astea:
      - The House Bunny
      Dragut, dar parca am crescut oleaca din punct de vedere al culturii cinematografice iar genul asta incepe sa imi fie obositor.

- Quantum Of Solace
      Film bun, inceputul a fost super (in Italia) iar continuarea a fost pe masura. Final dezamagitor pt ca ma asteptam mai multa actiune.

- Eagle Eye
      Superb. Merita vazut. M-a pus oleaca pe ganduri toata treaba asta cu controlul oricarui telefon (sistem care cred ca este activ in acest moment si nu este sf)