ATACURI ABUZIVE

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ATACURI ABUZIVE

New

Buna seara! Se pare ca mesajul meu referitor la tiranii acestui univers a ramas fara ecou... Si nu ma refer la faptul ca vreau atentie. Nu! Este vorba despre rautatea anumitor jucatori atunci acdn vine vorba de licitatii si respectiv, de supralicitare. Midfilder stie bine ce zic. Nu mi se pare ok sa ameninti un jucator care te-a supralicitat sa bage in modul vacanta ca altfel il distrugi... Rog operatorii de joc sa ia atitudine impotriva acestor tipuri de oameni si sa-i faca sa inteleaga 2 lucruri: faptul ca licitatiile sunt PUBLICE! si faptul ca ameinitarile la adresa altui jucator si bashing-ul dug la un ban iminent! Doar nu se poate ca universul Xalynth sa se duca de rapa din cauza unor oameni ca Midfilder!

Te rog sa citesti regulamentul.
    Tommy-

The post was edited 2 times, last by Tommy ().

• New

ti-am promis ca te bag in v mode permanent si o sa ma tin de cuvant!
    si asta e o promisiune nu o amenintare
    @ rog un mod sa sanctioneza faptul ca a postat mesaje fara acordul meu...se pare ca datul din gura e la ordinea zilei pt Maria dar cititul regulilor acestui joc nu !
    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr
  • New

Nu stiu care-i povestea, implicit conflictul dintre voi, daaaaar...jucator de 16 milioane de puncte se da zmeu in fata unuia de 300k puncte. Mid...mai jos de atat poti ? :))

Ma rog...eu n-am nimic cu nimeni. Era doar o observatie. Apropo, darkstar...atacurile cu interplanetare nu se pun ca atacuri...adica nu exista o limita a pentru ele; poti da cate vrei.
  • New

heeeiii ! usor cu acuzele; este un joc de strategie bazat pe atacuri !
    nu vrei sa te atace un jucator puternic , nu face flota si aparare ; vei avea protectia jucatorului nou, vei deveni verde . Nu va putea sa te bage in vmode!
    Trebuie sa intelegi ca asa e jocul ; atac , acaparare de resure !
    Mid ataca pentru ca nu are tinte si trebuie sa creasca ; asa fac toti jucatorii cu flote.
    Citeste Regulamentul Jocului si vei vedea cum e cu protectia jucatorului mai slab .

spor si nu uita ca e doar un joc!