I HATE Apple Pie !!!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• I HATE Apple Pie !!!

Salutare,

Stiu ca vine ca un soc pentru multi dintre voi, dar placinta de mere este malefica! Este sponsor oficial al Iadului si se cuvine s-o uram cu pasiune, cu totii. Probabil va intrebati "de ce?"... (evident!). Este responsabila pentru doua extincii in masa, pe planeta asta. Este motivul pentru care dăncileza este o limbă tot mai populara in tara noastra. Este alimentul preferat al lui @King of the beer ...si stim cu totii cum se manifesta dupa ce consuma. Este motivul pentru care unii dintre noi adorm cu flota jos. Este tot ce e mai rau in lume, reprezinta degradarea si dezumanizarea. Este desertul preferat al patriarhului Daniel.

voi ce parere aveti?

• Tommy wrote:

Am vazut un tip cu un tricou pe care scria "I love pie" in metrou. M'am gandit la tine imediat :D
      In alta ordine de idei, unde te crezi de postezi astfel de thread'uri unde oamenii nu se pot certa la nesfarsit? Asta e forumul Ogame, pana la urma...
      sa pun putin paie pe foc sa dau subiect de "valvataie" ? (chalenge accepted)

vYxx wrote:

Salutare,

Stiu ca vine ca un soc pentru multi dintre voi, dar placinta de mere este malefica! Este sponsor oficial al Iadului si se cuvine s-o uram cu pasiune, cu totii. Probabil va intrebati "de ce?"... (evident!). Este responsabila pentru doua extincii in masa, pe planeta asta. Este motivul pentru care dăncileza este o limbă tot mai populara in tara noastra. Este alimentul preferat al lui @King of the beer ...si stim cu totii cum se manifesta dupa ce consuma. Este motivul pentru care unii dintre noi adorm cu flota jos. Este tot ce e mai rau in lume, reprezinta degradarea si dezumanizarea. Este desertul preferat al patriarhului Daniel.

voi ce parere aveti?
      Nu consider ca placinta de mere este "miezul" rautatilor. Asta doar daca nu ai fost alintat de mamica in timp de primeai placinta cu mere (atunci da). Consider ca "preamaretia" pe care o autoproclama unii jucatori si atitudinea lor toxica sunt raul cel suprem de care vorbesti tu. A fii om nu inseamna doar ca esti biped si poti folosi cuvinte nu doar semne pentru a te exprima. Inseamna mult mai mult decat atat si uneori cei care striga in stanga si in dreapta ca au "biciuit" anumiti jucatori pentru ca le-au furat o felie de placinta sau si-au bagat degetele in ea la fel ca in American Pie si striga "FAIR PLAY",de cele mai multe ori acei jucatori nu au pic de fair play in ei. Doar conturi mari si mult timp de "frecat ridichea".
      Ma inclin,
      O seara buna.
      Oameni sunt multi,dar multi nu sunt oameni.. :thumbdown: