[RAZBOI][HADES] VS [HUMANOID]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [RAZBOI][HADES] VS [HUMANOID]

Alianta HADES declara razboi aliantei HUMANOID...

Motivele ar fi uramatoarele:dupa ce l-am farmat putin pe latency si i-am dat 67 plasme jos pentru a-mi diminua pierderile,el nu a facut decat sa ma jigneasca si in trecut a facut aceasi chestie cu Andy...pe langa asta dorim sa incingem putin si universul Taurus....

participantii aliantei Hades:
    Draqqula
    Andy
    taca-paca
    Unknown
    Commodore Phoenix
    Deuterium Dealer
    Sfantz
    Master Chief

vs HUMANOID
    Gusty
    Berto14
    SyReX
    Robert
    reflexive112
    latency
    Rockstadt
    prodigy12
    david5
    Hades
    Vice Pegasus
    Bunicuta
    Costel
    BOB
  • Pai discutasem cu Andy acum cateva zile. Fleeter pe 3 uni ... nu merge.

Și am zis că vreau să rămân activ pe Vega, decât inactiv pe ambele rotfl

Distracție plăcută. Avem noi șansa să ne găsim pe alt univers.

P.S. Vezi că ei sunt doar mineri. Au și flote, deci puteți să vă rezumați doar la spart flote. E destul de mare universul pentru un minim 10% de exemplu. Am dat doar un sfat.

Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
  • Scriu si aici ca acceptam infrangerea.
    Si va rog inainte de a inchide anuntul sa aveti rabdarea de a intreba. Mao ne-a predat alianta mie si lui BOB. Dat fiind ca BOB nu mai joaca pe Taurus sunt singurul care poate vorbi in numele aliantei.

Felicitari HADES inca o data!
  • Gusty wrote:

P.S. Vezi că ei sunt doar mineri. Au și flote, deci puteți să vă rezumați doar la spart flote. E destul de mare universul pentru un minim 10% de exemplu. Am dat doar un sfat.

Ramai activ pe Vega unde ai razboi tot cu niste mineri si niste verzi...
    Sa intelegem ca pe Taurus nu joaca si cucusor cu devilutz sa ai si tu putin tupeu in joc huh?
    Felicitari draqulla de tupeu si de castigarea razboiului contra celui mai mare jucator ogame.world!
    Aberant de josnic =))
    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr
  • Berto14 wrote:

Scriu si aici ca acceptam infrangerea.
    Si va rog inainte de a inchide anuntul sa aveti rabdarea de a intreba. Mao ne-a predat alianta mie si lui BOB. Dat fiind ca BOB nu mai joaca pe Taurus sunt singurul care poate vorbi in numele aliantei.

Felicitari HADES inca o data!
    In lipsa oficializarii predarii titlului de fondator de catre BOB, el este inca cel indrituit sa anunte termenii acceptarii infrangerii.
    Pana atunci...razboiul ramane activ.

When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS
  • midfilder wrote:

Gusty wrote:

Ramai activ pe Vega unde ai razboi tot cu niste mineri si niste verzi...Sa intelegem ca pe Taurus nu joaca si cucusor cu devilutz sa ai si tu putin tupeu in joc huh?
    Felicitari draqulla de tupeu si de castigarea razboiului contra celui mai mare jucator ogame.world!
    Aberant de josnic =))
    Tu cine ești ? Că nu te găsesc în clasament pe nicăieri. Era unu pe Vega, dar a abandonat.

Un război de apărări, unde cei din Hades au declarat război unei alianțe slăbuțe. Dacă tot doreau să anime universul, o făceau cu JEDI. Însă ei au flote :raspa:
  • Gusty wrote:

Un război de apărări, unde cei din Hades au declarat război unei alianțe slăbuțe. Dacă tot doreau să anime universul, o făceau cu JEDI. Însă ei au flote
    1. Scopul razboiului e altul
    2. Tu ai bagat vmod ca pana acum nu mai aveai nimic :) stiu stiu ai dat contul :))
    3. Hades = 11.497.024 / HUMANOID= 12.981.600
  • Unknown wrote:

Gusty wrote:

Un război de apărări, unde cei din Hades au declarat război unei alianțe slăbuțe. Dacă tot doreau să anime universul, o făceau cu JEDI. Însă ei au flote
    1. Scopul razboiului e altul2. Tu ai bagat vmod ca pana acum nu mai aveai nimic :) stiu stiu ai dat contul :))
    3. Hades = 11.497.024 / HUMANOID= 12.981.600
    1. L-a oferit deja Draqqula. Tu... doar te bagi în seamă :doofy: :blah:
    2. Nu mai aveam nimic ? Mă spărgeai tu cum ai spart pe toți pe Ursa ? :thumbdown: rotfl
    3. Ce treabă are clasamentul cu războiul ? Un război la nivelul ăsta al jocului, se face pentru flote sparte, nu pentru că nu poți tu să prinzi doi mineri și vrei să pari puternic cu 2kk td făcut pe apărare.

The post was edited 1 time, last by Gusty ().

• Gusty wrote:

1. L-a oferit deja Draqqula. Tu... doar te bagi în seamă
    2. Nu mai aveam nimic ? Mă spărgeai tu cum ai spart pe toți pe Ursa ?
    3. Ce treabă are clasamentul cu războiul ? Un război la nivelul ăsta al jocului, se face pentru flote sparte, nu pentru că nu poți tu să prinzi doi mineri și vrei să pari puternic cu 2kk td făcut pe apărare.

Dar tu cu prieteni tai ce faceti pe vega? din cate am citit si acolo sunt doar mineri si incepatori.
  • Deuterium Dealer wrote:

Gusty wrote:

1. L-a oferit deja Draqqula. Tu... doar te bagi în seamă
    2. Nu mai aveam nimic ? Mă spărgeai tu cum ai spart pe toți pe Ursa ?

Dar tu cu prieteni tai ce faceti pe vega? din cate am citit si acolo sunt doar mineri si incepatori.
    Păi pe vega nu există concurență, nu există flote, toți au fugit. :thumbdown:

Dacă aș primi 1 kk deuterium la fiecare astfel de întrebare, ar fi ceva. Pe Vega am avut parte de distracție datorită mesajelor primite de la apărători. Mesaje ce ne-au destins în adevăratul sens al cuvântului. O parte din cei de pe forum, nu știu de distracție. Nu i-am atacat în exces, deloc, nici măcar nu am dat cuiva mai mult de 6 atacuri. Însă pentru ei termenul de război, a fost foarte antrenant. Alte întrebări ? :saint: Ai butonul de mesaj privat. :thumbup:

The post was edited 1 time, last by Gusty ().

• Gusty wrote:

Unknown wrote:

Gusty wrote:

1. Scopul razboiului e altul2. Tu ai bagat vmod ca pana acum nu mai aveai nimic :) stiu stiu ai dat contul :))3. Hades = 11.497.024 / HUMANOID= 12.981.600
    1. L-a oferit deja Draqqula. Tu... doar te bagi în seamă :doofy: :blah:
    2. Nu mai aveam nimic ? Mă spărgeai tu cum ai spart pe toți pe Ursa ? :thumbdown: rotfl

1. Pai atunci de ce mai flustrezi ca e alianta slabuta, mai si zici ca iti dai contu apoi tot tu joci ....
    2. Ce treaba are Ursa cu Taurus? Am zis eu cumva ca ii rup pe toti pe Ursa? Am facut mai mult ca tine - mereu vorbesti degeaba.
    3. Parca era alianta slabuta aparent nu e chiar asa - si din punct de vedere militar sunt aproape de noi...

E ultima data cand vorbesc cu tine imi pierd timpul de fiecare data cand o fac ..