[TOT: 4.201.000] RuthI3ss Killer [NoSkiLL] vs. alifantu [UNTD] (A: 261.000, D: 3.940.000)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [TOT: 4.201.000] RuthI3ss Killer [NoSkiLL] vs. alifantu [UNTD] (A: 261.000, D: 3.940.000)

#11-4

On 11-01-2018 --:--:--, the following fleets met in battle:

Attacker RuthI3ss Killer [NoSkiLL]

Cruiser 390

Defender alifantu [UNTD]

Light Fighter 751
      Recycler 1
      Solar Satellite 20
      Rocket Launcher 160
      Light Laser 36
      Heavy Laser 20
      Gauss Cannon 8
      Small Shield Dome 1

After the battle ...

Attacker RuthI3ss Killer [NoSkiLL]

Cruiser 381 ( -9 )

Defender alifantu [UNTD]

Destroyed!

The attacker has won the battle!
      The attacker captured:
      122.005 Metal, 74.513 Crystal and 32.546 Deuterium

The attacker lost a total of 261.000 units.
      The defender lost a total of 3.940.000 units.
      At these space coordinates now float 1.710.100 metal and 602.000 crystal.
      The attacker captured a total of 229.064 units.

The chance for a moon to be created from the debris was 20%.
      The attacker(s) captured the debris.

Summary of profit/losses:

Summary attackers(s)

Metal: 1.652.105
      Crystal: 613.513
      Deuterium: 14.546
      The attacker(s) made a profit of 2.280.164 units.

Summary defender(s)

Metal: -3.049.005
      Crystal: -1.059.513
      Deuterium: -60.546
      The defender(s) lost a total of 4.169.064 units.

Powered by OGotcha CR Converter 4.1.4

Sun Tzu wrote:

Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.
    • Când dădeam dastea pretenu Gusty nu zicea nimic doar comenta și el pentru puncte - acum hitu asta e bun , citez:

Gusty wrote:

Tu ești ok ? Te credeam băiat mare, dar văd că ești doar una din fermele alianței noastre. Dacă tu ești ăla care e prin Coarde. Atacul ăsta, e dat la un nivel al jocului mult mai slab dezvoltat. Dar nu prea vă duce capul să gândiți. Nu e problemă, pentru aia suntem noi, să vă educăm, să fiți și voi civlizați. Farmuri de 500k profit, pe apărări, dădeam și eu cu 20 crucișătoare. Dacă am posta și noi banalități dinastea, DOAR DE PE COARDE, am umple forumul. Nu mai faceți pe voi atât, că oricum nu aveți viitor pe universul ăsta.

La mulți ani tuturor celor care îi merită! Pace vouă!
      Vmode plăcut, în curând, atacator.

Va recomand tuturor sa va scoateti din vocabularul de forum cuvantul "coarda".Avertisment verbal. Trolling.

Tommy-
    • Eu cred ca de fapt, va roade invida ca el ii gaseste, iar voi nu. El are vreo 20 hofuri in timp ce voi va chinuiti cu 2,3 :))))

Dar ma rog, cand nu putem, vorbim ce apucam.

E sansa de luna, data la cine ? E o flota gasita jos. Eu nu vad sa fiti voi in stare, ca altfel erau pe forum. Jucati in puii mei si mai lasati gura aia, ca o aveti degeaba.

In
      In loc sa vorbiti degeaba, eu propun sa veniti si voi cu hofuri. Preferabil sa nu fie push.
      Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
      Gusty: Je t`aime :hug:
      Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    • Stai linistit ca mai sunt si altele nepostate.

Daca postam MS-urile ajungeam la 50 hofuri, lol. Nu abera ca esti penibil. Daca vrei sa ti se dea un MS nu lasi flota sa te sparga cineva sa nu te alegi cu nimic.. incerci sa faci un schimb sa iti recuperezi pierderile.

Am vreo 20 hofuri pe Ursa ca stiu sa-mi fac treaba, nu doar sa vorbesc, vin cu fapte. Nu aveti toti restu de jucatori adunati impreuna pe Ursa cate am dat eu singur, lol.

Gustere lasa ca ei ii gasesc pe aia care-mi sunt verzi mie .. Unknown stie.. la chinuit talentu de 2 ori degeaba.

Trezirea~

Hai FR def.

Sun Tzu wrote:

Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

The post was edited 1 time, last by Devilutz ().

• In primul rand e un atac si se comenteaza pe langa, daca cei din echipa atacatorului comenteaza off-topic nu se intampla nimic?
      Gusty eu te stiam altfel copile, vorbesti de atitudinea jucatorilor si de vocabularul lor si crede-ma stai prost la amandoua. Eu as spune ca tu sa iti vezi de treaba. I-a exemplu din alianta ta, sunt cativa care stiu cum si cand sa vorbeasca.
      Iar tu devilutZ, macar nu suferi de tine pe uscat dar tot suferi:( la fel ca pe sirius
      Pacat ca ti se strica atacurile cu comm-urile astea..dar asta este si atragi asta...
      Scz adminilor...
      Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
      Personalitatea mea sunt eu .
      Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !
    • Ombly wrote:

In primul rand e un atac si se comenteaza pe langa, daca cei din echipa atacatorului comenteaza off-topic nu se intampla nimic?
      Gusty eu te stiam altfel copile, vorbesti de atitudinea jucatorilor si de vocabularul lor si crede-ma stai prost la amandoua. Eu as spune ca tu sa iti vezi de treaba. I-a exemplu din alianta ta, sunt cativa care stiu cum si cand sa vorbeasca.
      Iar tu devilutZ, macar nu suferi de tine pe uscat dar tot suferi:( la fel ca pe sirius
      Pacat ca ti se strica atacurile cu comm-urile astea..dar asta este si atragi asta...
      Scz adminilor...
      Nu stiu de ce te tot bagi in seama, cand tu nu ai nici o treaba. E un atac, unde cei care nu pot face nimic, doar comenteaza. Asta e patetic. Comentez pentru ca pot. Si imi permit sa raspund din moment ce joc aici, alaturi de astia care vorbesc, vorbesc, vorbesc dar pe forum nu se vede nimic. E un hof, ca oricare altul, ceea ce ofera profit. Terminati si jucati.
      Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
      Gusty: Je t`aime :hug:
      Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    • Felicitari Devile.

Ombly - iti pui.mintea cu cine nu trebuie. Citeam un coment lasat de mid unde la descris pe acest "mare" jucator si sunt lamurit in totalitate de experienta lui. ANUNT: Cand va lasati ogame...cautati gusty in joc si rezolva el situatia cu un post de vedeta :lol: .