Distrugere luna AiPallMallBaIon vs. Cenzor

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Distrugere luna AiPallMallBaIon vs. Cenzor

Flota ta de la AiPallMallBaIon (Adikt) a ajuns la luna de pe planeta lui Cenzor (TGV) țintește spre centrul satelitului natural. La început, lumina emanată de particulele de graviton se adună pe suprafața lunii. Luna începe să absoarbă energia emanată de Tunul Graviton și explodează. Bucăți gigantice din lună zboară înspre flota ta. Este prea târziu pentru a le evita. Întreaga ta flotă dispare odată cu luna inamică.

Șansa de distrugere a lunii: 12.12 % Șansa de distrugere RIP: 46 %

Luna lui Cenzor a facut "POC",intr-un prim experiment.

:lol: :lol: :lol:

The post was edited 1 time, last by Satana ().

• felicitari :beer: cica e prima oara pentru cenzor cand apare pe partea gresita rofl ..era sa uit cica ai nimerit luna aia de unde facea el fs,sper sa reusesti sa ii spargi si alea 192 de recuri care ii ajung acolo rofl RU cenzore daca lanseaza pe recurile alea ca nu consuma nimeni 10-15kk deuteriu sa vina in aparare,deci atacator sper ca nu te-ai chinuit degeaba sa dai luna jos daca nu ii spargi si navele..
  • Unii oameni nu inteleg ce inseamna a sparge pe cineva...cenzore sper sa poti reface saptamana asta...stiu ca va veni si razbunarea...astept sa te vad in actiune..
    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !
  • oricum ai avut noroc ca nu avea nimeni nave acasa ca erai ninjat la toate valurile,si ca cenzor nu asculta ca daca desfasura ce avea pe planete nu mai facea "poc"..nu inteleg ce ai realizat de a trebuit postat..a aparut cumva in tutorial ca daca dai o luna jos primesti 2 palme??oricum trebuie sa te felicit ca ai avut curaj sa dai md in plina zi si in plus ca erai la mare distanta,in acelasi sistem..bravooo
  • Nu joc aici....dar m-am rahățit de râs...
    Santana....cauta bine raportul :lol: si făi o postare cum trebuie :lol:
    Poate il gasesti :crazy: .

Ru aparatorului...si tie Santana, la fel dar si nota 10 pentru activitate si curaj. :thumbup:
    Jucatorul heruur iti spune urmatorul lucru:
    da Mihaita... cat de bine ma intelegi.... :))) Bravo... daca nu reciclam ma lasam de joc... dar am avut ambitia sa nu il las sa ia nimik.... cu pustoaica pe un picior, cu o mana invarteam o lingura in laptele ei (pregateam biberonul de seara fiindca nevasta-mea facea baie) si cu cealalta mana pe shoarec.... l-am facut pe fraier... L-AM FACUT...
  • am auzit ca sunt mai multe sanse sa mori pe drum, in timp ce te duci sa pui un bilet la loto decat sa castigi potul cel mare ! ( nu stiu cat este de adevarat ?( )...ce vroiam defapt sa zic e ca in acest atac "i-au iesit zero numere" ...nu incerca potul cel mare :nono: , se pot intampla multe !!

respect pt curaj !