concurs pagina aliantei

• concurs pagina aliantei

inca o data Mao ai dat dovada de "intelepciune"

cu alte cuvinte...faceti fratilor concurs decat pentru Gusty si compania....

in expeditii cand gasim mesaje de genul :

"ai dat de niste pirati beti" aici ce sa facem? sa mergem la OPC sa le zicem ca nu e ok sa se vorbeasca asa intr-un joc online...no?

baaaaaa.....intotdeauna ati fost doar pentru altii....

omul asta a muncit sa faca pagina asta de alianta, pagina la care 99.99% dintre voi astia marii smecheri ai ogameului ROMANESC habar nu aveti cum se face!!!

rusine MAO

esti rasist? asta e discriminare!!!! este dreptul fiecariuia sa fie ce vrea, traim in democratie!!! asa cum tie iti place sa bei o anumita bautura * SUC ) esti betiv care consuma suc...no?
    eu consum bere, deci? nu tre sa mai joc? sau cum?

o explicatie ne ajuta pe toti!!!!

- Warn
    Mao
    ---------------nu exista limita de viteza in drumul spre performanta----------------

The post was edited 3 times, last by king of the beer ().

• Da ma, mare smecherie e sa faci pagina aia, cum sa nu.Tu crezi ca toti sunt niste imbecili ?
    Tu cum crezi ca se descurca copiii aia de a 9-a sa faca o pagina web de la 0?Ii crezi niste genii?
    Oricum, sunt si eu impotriva lui Mao de data aceasta.Sa fim seriosi, cati dintre ogameri mai sunt sub 18 ani inafara de mine ? rotfl
  • Ma gandeam sa nu intervin,dar...

1. Pagina aliantei LasFierbinti de pe universul Sirius, NU sustine incurajarea alcoolului.
    Am specificat clar petrecerea betivilor, pentru ca "asa suntem noi" si nu ne poate discrimina nimeni pentru lucrul asta, eu zic ca e o forma de rasizm sa judeci pe cineva pentru ca asta alege, dar sa ii tai drepturile intr-o comunitate.
    In pagina aliantei LasFierbinti nu scrie nicaieri cum ca ar fii bine sa consumi alcool sau ceva de genul, niciodata nu m-am gandit sa promovez asa ceva in domeniul online, dar nici sa fim discriminati pentru ca ne declaram "betivi" si ne organizam o petrecere fictiva pentru un joc. Scopul a fost intodeauna distractia.

2. Imi pare rau ca am muncit la aceasta pagina, ba chiar am postat cu, ceva timp inainte. Timp in care mi se pare ok si normal ca un admin, sau chiar Mao sa intervina si sa incurajeze modificarea eventoalelor chiestii neinregula din pagina aliantei.

Nu asta e treaba adminului? Sa ii arate jucatorului unde greseste...

3. Ma asteptam macar la un "Multumim pentru interesul dat si munca depusa".

4. ro.ogame.gameforge.com/main/rules
    La acest link sunt cele 12 reguli din ogame, pagina aliantei se incadreaza in regulament. Si daca nici eu, care acum aproximativ 2 ani, am avut un trecut la limita regulamentului, nu cunosc regulile, atunci cine?

5. Nu m-ar fi deranjat sa vad alte pagini, de alianta, mai bune, oricum le-am zis intodeauna celor din grupul "betivilor" ca plecam cu sansa a2-a.

6. Chiar imi pare rau ca am revenit pe ogame si am gasit totul la fel. Nimic nu s-a schimbat...
    Squaker: Deci teoretic face safety, dar spioneaza dupa ce intra atacul.
    XP delete:Ce-i ala safety?
    Squaker: Asigurare medicala pentru unii. De regula intra in functiune la persoanele speciale care au suficient IQ cat sa citeasca si sa inteleaga "punguta cu doi bani". Din pacate sunt si persoane care au fost vazute citind "fleeterul de doi bani".
    XP delete: Tot nu inteleg... ?( ?(
  • felicitari XP pentru pagina realizata si pentru munca depusa,sincer nu vad unde e problema,motivul respingerii fiind unul jalnic.
    Propun sa-i lasam sa joace doar intre ei,bagam vm cu stergerea conturilor,daca sunteti de acord eu sunt cu voi.
    La multi ani ogame.ro! daca va mai exista in ritmul asta
    P
    "Intelepciunea iti va da puterea dar caracterul iti va da respect" Bruce Lee
  • xp_delete wrote:

Am specificat clar petrecerea betivilor, pentru ca "asa suntem noi" si nu ne poate discrimina nimeni pentru lucrul asta, eu zic ca e o forma de rasizm sa judeci pe cineva pentru ca asta alege, dar sa ii tai drepturile intr-o comunitate.

Nimeni ne va interzice sa petreceti, sa beti, sa cherfuiti, si orice mai vreti, dar organizatorul are dreptul sa discearna si sa aleaga ceea ce gireaza.

Rasism? Serios?!
    Display Spoiler

RASÍSM s. n. Teorie social-politică care susține inegalitatea biologică și intelectuală a raselor umane. – Din fr. racisme. Cf. rus. rasizm.

:closed:

When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS