Search Results

Search results 1-20 of 152.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• O mica razbunare...Acu mult timp,aparatorul mi-a ninjat 3k cruci ...Se pare ca mi-am scos paguba cu un plus foarte frumos Refacere usoara aparator...se pare ca te-ai inselat si nu am pierdut timpul degeaba :) Sa fie pentru colegi si baietii veseli de pe whatss,dar mai ales pentru Woq On 22-06-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battleship 59.837 Battlecruiser 35.817 _________________________________________…

• On 20-06-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman ________________________________________________ Battlecruiser 6.500 _________________________________________ Defender BMM [Zion] ________________________________________________ Small Cargo 800 Large Cargo 2.599 Light Fighter 1.500 Heavy Fighter 100 Cruiser 100 Battleship 1.235 Recycler 100 Espionage Probe 300 Bomber 101 Destroyer 51 Battlecruiser 300 _________________________________________ After the battle ... A…

• Dezvoltare gratuit pe Xalynth

Sinnerman - - Oferte Conturi

Quote from Pitbul: “chiar mi-am facut un cont revenind sa joc ogame si pe ro univers xalynth un cont deja de la 50k pnct eram spionat si atacat de top 10+ ” In momentul in care stai cu 25kk resurse iar cine te ataca face un profit de 22kk, cam ce ai vrea?Sa te felicite un jucator top10+ sau 30+?:) Ti-am explicat si la momentul respectiv acest lucru. Brandon,ideea ta este de apreciat dar cred ca esti si tu constient ca sansele de reusita sunt foarte mici..Deja universul are o vechime,primele locu…

• Sa mai imi fac simtita prezenta.....Pierderi cam mari dar e ok Profit foarte bun ,un nou top 10 , distractie Sa fie pentru baietii veseli de pe whatss si colegii de alianta On 14-06-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Small Cargo 25.606 Light Fighter 191.091 Heavy Fighter 21.326 Cruiser 47.932 Battleship 51.523 Recycler 4.500 Bomber 1.206 Battlecruiser 32.948 Espionage Probe 1 ______________________________…

• On 14-06-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Cruiser 6.500 _________________________________________ Defender Nycr0m ________________________________________________ Large Cargo 5.676 _________________________________________ After the battle ... Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Cruiser 6.500 ( -0 ) _________________________________________ Defender Nycr0m ________…

• On 14-06-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battleship 4.000 Battlecruiser 7.000 Espionage Probe 1 _________________________________________ Defender valy [Jedi NO1] ________________________________________________ Light Fighter 742 Cruiser 687 Battleship 476 Recycler 500 Espionage Probe 29 Destroyer 517 _________________________________________ After the battle ... Attacker Sinnerman [AFGB] _____________…

• Quote from midfilder: “Ciudat...tu il farmezi cu profit bun si mie imi da rachete! ” Nu stiu ce e intre voi si chiar nu ma intereseaza Daca crezi ca este ceva in neregula cu atacul , poti sa deschizi un ticket si un operator o sa verifice @marius, multumesc va astept inapoi pe aici

• On 30-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battleship 35.595 Battlecruiser 29.965 _________________________________________ Defender Ivan Drago [Zion] ________________________________________________ Colony Ship 1 Recycler 36 Espionage Probe 145 Deathstar 51 _________________________________________ After the battle ... Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battleship…

• Quote from BrandonHeat: “Felicitari Sinnerman! Aveam recompensa pe el postata in valoare de100.000.000 Cristal!!! Chiar daca era pentru contul vechi doresc sa onorez serviciile. Threadul a fost inchis deoarece aparatorul se manifesta in felul lui propriu-zis . Sa imi trimiti API-ul in joc si dupa aceea v-oi face un ticket pentru a-ti trimite resursele. Multumesc. Quote from BrandonHeat: “Cand pierzi flota promite-mi ca te lasi de jocul asta si te apuci de un stil de viata mai sanatos. ” ” Intele…

• Inca unu mic...dar cu un profit decent...Am zis sa folosesc si eu lanx-ul ... fs facut prost , atac la o secunda ,reciclarea la 2 Dedicat colegilor ,mai ales lu Vyxx...lasa ca tu ai lucruri mai importante de facut perioada asta , ai timp sa revii apoi :))) Casa de piatra ! On 16-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battleship 12.000 Battlecruiser 12.000 _________________________________________ Defender B…

• Astazi , colegii au observat ca samurai a iesit din vmode ( daca o mai fi el pe cont) ... prima intrebare...oare de ce a iesit daca el ultima oara a zis ca nu mai joaca aici (dedicatie? gen Serban ? )....Uite ca de data asta am zis sa fur eu sunca din fasolea cuiva...pai da nu? Samurai (Daca esti tu pe cont,cu toate ca nu cred deoarece te stiam mai atent cu flota) , refacere usoara daca mai continui, cu toate ca nu cred ... Hit-ul este dedicat colegilor mei , care stiu ca abia asteptau sa il spa…

• Quote from seven: “Mare jucator de ogame te crezi ” Total gresit Cat despre deuteriu, stai linistit ca nu duc lipsa ... Bine, daca mai dau cateva loviuri pe tine, chiar am surplus...Seven,vorbesti mult si cam pe langa ,cred ca doar sa te afli in treaba...Flota am vazut pe contul vechi ce poti sa faci cu ea, faci >65k lf cu dedicatie...sa fim seriosi...Ai preluat acum contul asta..sunt curios cu ce scop.... Cat despre atacurile pe luna aia goala,4 pe zi...fi mai corect in declaratii si nu mai ind…

• De adormit ma îndoiesc sa fi adormit ca a intrat la foarte scurt timp dupa atac... Ba chiar m.a amenintat sa ma potolesc cu atacurile asupra lui (probabil ca farmez dealerul lu brandon sau midfilder). . Client fidel e, chiar daca pe cont se pare ca este altcineva acum ... Cineva care e mai atent si care intra on imediat dupa ce lansezi Dar viata e frumoasa Aparator, esti obisnuit sa fi pe dreapta...poti sa stai linistit ca o sa te mai vizitez tu strange si vinde in continuare deuteriu

• On 14-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Small Cargo 25.000 Heavy Fighter 13.000 Cruiser 29.712 Battleship 23.455 Battlecruiser 22.743 _________________________________________ Defender Esso [Zion] ________________________________________________ Small Cargo 27.787 Large Cargo 1.046 Light Fighter 6 Cruiser 2 Battleship 9 Recycler 8 Destroyer 6 Battlecruiser 4 Rocket Launcher 15.992 Light Laser 5.248 He…

• Am cateva intrebari !

Sinnerman - - Ajutor & Intrebari

Trident , eu fac referire la MD-ul dat in conditii normale ...adica aceeasi galaxie , diferenta de cateva sisteme ,in functie de viteza universului....Una e sa dai un MD de la 30 de sisteme pe x1 si alta e sa dai la viteza x3< ,unde timpul este mult mai mic...In momentul in care se lanseaza un MD de la diferente mari de sisteme/galaxii si timp exagerat de mare , atunci da...de acord cu regula de spam...Ideea e ca nu se poate implementa o regula general valabila atata timp cat sunt diferiti facto…

• Am cateva intrebari !

Sinnerman - - Ajutor & Intrebari

Quote from Ruthl3ss Kill3r: “.oricum e absurda treaba cu md-ul atata timp cat este lansat cu 100% sa nu zica ca ii faci spam, durata mdurilor e in functie de viteza universelor. ” Bine punctat ... Atata timp cat este lansat cu 100%,indiferent de viteza universului , nu inteleg de ce s-ar considera ceva contra regulamentului...

• Contul de push isi face datoria din nou se pare.... :)) Aparator, pentru a nu stiu cata oara...refacere usoara si poate o sa inveti cândva sa fi mai atent.... Sa fie pentru colegii veseli On 09-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Small Cargo 12.000 Cruiser 31.001 Battleship 21.667 Battlecruiser 19.500 _________________________________________ Defender maestrulwro _________________________________________…

• Felicitari Hell Un hit superb pe un jucator foarte atent cu flota Se pare ca vyxx a ales bine sa iti lase contul in grija Hai cu ceva si mai mare ca se poate

• Da.. Abonamentul e făcut acu ceva timp, dupa ce i.am urmarit stilul de joc :):) desfasurare intre luni, off ceva timp...dormit in spatele unei aparari....cum a spus si mid acu ceva timp, este o tinta usoara după ce ii afli stilul de joc restul acuzațiilor, succes...