Search Results

Search results 1-20 of 380.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• o intrebare pt CoMa ... ai jucat Cs pe extermzone.ro ... fullplay.ro si acum cscommunity.ro ???

• salut gusty

byla - - General

se stia inca de cand a fost anuntat ca acest univers va fi un esec total ... lumea dorea ceva gen jupiter ori mai bun 5x flota 5x eco ... 60-70% cr ... am facut si eu un cont sa vad evolutia universului ...categoric nu voi juca ... astept ceva mai bun ...

• atac dat cu 30% inca aveam res in fs ... am adunat gaz de pe 2 planete apropiate ... am vandut 60 plasme :)) si pooc Ai reciclat 54.674.000 Metal si 41.224.000 Cristal. byla -vs- Catalin2199 Atacator byla minigun.gif Vanator usor............................. 30.486 Vanator greu................................ 100 Crucisator................................ 6.016 Battleship.................................. 500 Bombardier.................................. 200 Distrugator..........................…

• zic eu ca un univers de viteza ... cu noile caracteristici ... ar aduce un nou plus ...

• Quote from byla: “Quote from Mao: “Stafful are trepte de decizie, sa asteptam cu totii .” am vazut pe pielea mea ca se poate ... a fost nevoie sa am putina rabdare ca sa se rezolve o greseala facuta de vali ... o greseala care as vrea sa fie sanctionata pt ca lucreaza de atata timp dupa "regulament" si nu il cunoaste ... probabil in cazul conturiilor sterse se va ajunge la o solutionare mai devreme sau mai tarziu ... ” cum am zis ... :bye:

• gg motane ... se pare ca scurta vacanta ti'a fost benefica ... R.u ap sa mai treaca pe la tine

• frumos profit ... R.u.ap

• frumos motane ... ma mai multe si mai mari ... R.u ap ...

• Quote from Mao: “Stafful are trepte de decizie, sa asteptam cu totii .” am vazut pe pielea mea ca se poate ... a fost nevoie sa am putina rabdare ca sa se rezolve o greseala facuta de vali ... o greseala care as vrea sa fie sanctionata pt ca lucreaza de atata timp dupa "regulament" si nu il cunoaste ... probabil in cazul conturiilor sterse se va ajunge la o solutionare mai devreme sau mai tarziu ...

• Asa Da motane .... la mai multe si mai mari ... R.u ap sa mai treaca pe la tine :))

• vai ... in ce hal ai ajuns ... :)) felicitari ahiles ... pot sa zic ca gazu ala a ajuns la mine ? :))) Valent: nu se poate fara trolling ?

• sky ... esti praf ... danm esti slab daca numai la atat te'a dus capu sa zici aici ... draqula vor mai urma ... felicitari ovy si la mai mari ... Warn Vali

• gata redeschid firma ... "Sc.SfarmaFlote.SrL"dedic atacu aliantei ... mihaelei si celor care au dat o mana de gaz ... se stiu ei :* Ai reciclat 31.305.000 Metal si 30.588.500 Cristal. :bye: pana data viitoare ... bylosu -vs- DEMONU Atacator bylosu minigun.gif Transportor mic.......................... 13.500 Vanator usor............................. 60.442 Vanator greu................................. 23 Crucisator................................ 5.093 Battleship................................ 3…

• urasc luptele contra ripilor ... daca calculez cred ca am profit mai mare decat plutus ...R.u aparator Ai reciclat 34.620.000 Metal si 27.908.500 Cristal. bylosu -vs- basil Atacator bylosu minigun.gif Vanator usor............................. 62.000 Vanator greu................................. 24 Crucisator................................ 5.200 Battleship................................ 3.600 Interceptor............................... 3.004 hr.png -= V S =- Aparator basil missilelauncher.gif Pr…

• tu vulpoi batran cu experienta .... ai facut .... praf ... =)))) ai iesit in minus mult ... nu dai un asemenea atac fara cele necesare ... rec's ... acum clar vor veni replici de genu ... nu conteaza ... atacu este dat pe un jucator din F-D ... miha este un miner care a spart flote cu 2-3 nave care le avea ... pot zice ca experienta a fost de partea ei aici ... plutus scoate vacanta daca te tine... am vz ca si eu am avut 40 spy de la tine :))) future ... nu cred ma ca este deja vu ... are alt co…

• aparatoru a zis acum ceva timp ca ma face sa ma las de joc cand a luat retur de la vyxx ca eu i'am prins lanxu si am anuntat ...nu stiu ce face dar cred ca a uitat de primisiune ...atacu dat la 2 sisteme ... viteza redusa ... consumu mic ... profit este ... :bye: bylosu -vs- crocar Atacator bylosu minigun.gif Transportor mic.......................... 22.000 Vanator usor............................. 60.000 Vanator greu................................. 24 Crucisator................................…

• de spam Ai reciclat 13.231.500 Metal si 10.619.000 Cristal. bylosu -vs- andrei4 Atacator bylosu minigun.gif Vanator usor............................. 46.751 Battleship................................ 2.699 Interceptor............................... 2.499 hr.png -= V S =- Aparator andrei4 missilelauncher.gif Transportor mic............................. 546 Transportor mare............................ 815 Vanator usor................................ 297 Vanator greu................................…

• mama gras rau curcanu .... La mai multe si MAI MARI ... R.u aparator ...

• frumos profit motane ... la mai mari ... R.u ap sa mai treaca pe la tine ... a fost seara noastra se pare :)) ,,, stai ... cand nu este seara noastra ? :)))

• il urmaresc pe aparator de 1-2 sapt ... foarte atent cu fieru vechi ... am avut si 2 lansari de la 50 sisteme esuate ... consum mic oricum ... acum 2 zile duc mobila in sistem cu el imi trag luna si dau desfasurare la flota ... dau 1 spy si primesc mesaj de la aparator ... flota mea e in fs 16 zile ...:))=)) m'am gandit ca minte ... apoi mihaela imi da mesaj cu un raport de spy... plus de asta facea fs numai cu desfasurare in acelasi sistem ... m'am decis sa astept sa faca fs si sa ii dau MD ap…