Search Results

Search results 1-20 of 143.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from BrandonHeat: “Felicitari Sinnerman! Aveam recompensa pe el postata in valoare de100.000.000 Cristal!!! Chiar daca era pentru contul vechi doresc sa onorez serviciile. Threadul a fost inchis deoarece aparatorul se manifesta in felul lui propriu-zis . Sa imi trimiti API-ul in joc si dupa aceea v-oi face un ticket pentru a-ti trimite resursele. Multumesc. Quote from BrandonHeat: “Cand pierzi flota promite-mi ca te lasi de jocul asta si te apuci de un stil de viata mai sanatos. ” ” Intele…

• Inca unu mic...dar cu un profit decent...Am zis sa folosesc si eu lanx-ul ... fs facut prost , atac la o secunda ,reciclarea la 2 Dedicat colegilor ,mai ales lu Vyxx...lasa ca tu ai lucruri mai importante de facut perioada asta , ai timp sa revii apoi :))) Casa de piatra ! On 16-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battleship 12.000 Battlecruiser 12.000 _________________________________________ Defender B…

• Astazi , colegii au observat ca samurai a iesit din vmode ( daca o mai fi el pe cont) ... prima intrebare...oare de ce a iesit daca el ultima oara a zis ca nu mai joaca aici (dedicatie? gen Serban ? )....Uite ca de data asta am zis sa fur eu sunca din fasolea cuiva...pai da nu? Samurai (Daca esti tu pe cont,cu toate ca nu cred deoarece te stiam mai atent cu flota) , refacere usoara daca mai continui, cu toate ca nu cred ... Hit-ul este dedicat colegilor mei , care stiu ca abia asteptau sa il spa…

• Quote from seven: “Mare jucator de ogame te crezi ” Total gresit Cat despre deuteriu, stai linistit ca nu duc lipsa ... Bine, daca mai dau cateva loviuri pe tine, chiar am surplus...Seven,vorbesti mult si cam pe langa ,cred ca doar sa te afli in treaba...Flota am vazut pe contul vechi ce poti sa faci cu ea, faci >65k lf cu dedicatie...sa fim seriosi...Ai preluat acum contul asta..sunt curios cu ce scop.... Cat despre atacurile pe luna aia goala,4 pe zi...fi mai corect in declaratii si nu mai ind…

• De adormit ma îndoiesc sa fi adormit ca a intrat la foarte scurt timp dupa atac... Ba chiar m.a amenintat sa ma potolesc cu atacurile asupra lui (probabil ca farmez dealerul lu brandon sau midfilder). . Client fidel e, chiar daca pe cont se pare ca este altcineva acum ... Cineva care e mai atent si care intra on imediat dupa ce lansezi Dar viata e frumoasa Aparator, esti obisnuit sa fi pe dreapta...poti sa stai linistit ca o sa te mai vizitez tu strange si vinde in continuare deuteriu

• On 14-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Small Cargo 25.000 Heavy Fighter 13.000 Cruiser 29.712 Battleship 23.455 Battlecruiser 22.743 _________________________________________ Defender Esso [Zion] ________________________________________________ Small Cargo 27.787 Large Cargo 1.046 Light Fighter 6 Cruiser 2 Battleship 9 Recycler 8 Destroyer 6 Battlecruiser 4 Rocket Launcher 15.992 Light Laser 5.248 He…

• Am cateva intrebari !

Sinnerman - - Ajutor & Intrebari

Trident , eu fac referire la MD-ul dat in conditii normale ...adica aceeasi galaxie , diferenta de cateva sisteme ,in functie de viteza universului....Una e sa dai un MD de la 30 de sisteme pe x1 si alta e sa dai la viteza x3< ,unde timpul este mult mai mic...In momentul in care se lanseaza un MD de la diferente mari de sisteme/galaxii si timp exagerat de mare , atunci da...de acord cu regula de spam...Ideea e ca nu se poate implementa o regula general valabila atata timp cat sunt diferiti facto…

• Am cateva intrebari !

Sinnerman - - Ajutor & Intrebari

Quote from Ruthl3ss Kill3r: “.oricum e absurda treaba cu md-ul atata timp cat este lansat cu 100% sa nu zica ca ii faci spam, durata mdurilor e in functie de viteza universelor. ” Bine punctat ... Atata timp cat este lansat cu 100%,indiferent de viteza universului , nu inteleg de ce s-ar considera ceva contra regulamentului...

• Contul de push isi face datoria din nou se pare.... :)) Aparator, pentru a nu stiu cata oara...refacere usoara si poate o sa inveti cândva sa fi mai atent.... Sa fie pentru colegii veseli On 09-05-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Small Cargo 12.000 Cruiser 31.001 Battleship 21.667 Battlecruiser 19.500 _________________________________________ Defender maestrulwro _________________________________________…

• Felicitari Hell Un hit superb pe un jucator foarte atent cu flota Se pare ca vyxx a ales bine sa iti lase contul in grija Hai cu ceva si mai mare ca se poate

• Da.. Abonamentul e făcut acu ceva timp, dupa ce i.am urmarit stilul de joc :):) desfasurare intre luni, off ceva timp...dormit in spatele unei aparari....cum a spus si mid acu ceva timp, este o tinta usoara după ce ii afli stilul de joc restul acuzațiilor, succes...

• Paste fericit! On 28-04-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battlecruiser 10.000 _________________________________________ Defender maestrulwro ________________________________________________ Large Cargo 5.038 Deathstar 1 _________________________________________ After the battle ... Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battlecruiser 9.991 ( -9 ) ______________________…

• Inca unu mic,prins off intre refresh.. ...Dedicat colegilor si prietenilor Refacere usoara aparator On 24-04-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battlecruiser 17.999 _________________________________________ Defender Kill [Hades] ________________________________________________ Small Cargo 786 Large Cargo 1.445 Light Fighter 5.992 Heavy Fighter 758 Cruiser 396 Battleship 6.873 Recycler 2.544 Espionage Prob…

• Felicitari pentru atac colegu O singura observatie...e un mic HOF , nu e de zona CR Spor la cat mai multe si mai grase

• Quote from Squaker: “Ce poveste... zici ca ai fost la lupta contra unui monstru antic cand povestea in sine contine lansari peste lansari pana intra atacul... THE END. Ru ap. ” Squaker,chiar imi era dor de reply-urile tale la loviturile mele Eu altceva am vrut sa scot in evidenta,printre rânduri...Cei ce joaca pe Xalynth si au lansat pe el , stiu despre ce vorbesc .... Si sa iti dau un exemplu , acu ceva timp , un coleg a lansat pe el...activitate pe toata perioada atacului , atacul a intrat, ap…

• Se pare ca a fost un weekend bun ....Lovitura asta are ceva aparte....Poveste incepe acu ceva timp..când de fiecare data când lansam pe el , cumva intra on,chiar faca era off cu orele,chiar daca intra fara activitate ....Incepuse sa dea noapte la sateliti,productia din santier si o mana de resurse..astfel ca am hotarat sa imi dedic timpul exclusiv lui ...Facusem un plan de bataie dar se pare ca nu a mai fost nevoie...Astazi am lansat pe el,cu 30 de sec inainte de impact,flota jos,el off,totul bi…

• Farm dat pe o alta luna....Per total , un profit decent On 20-04-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battlecruiser 4.000 _________________________________________ Defender maestrulwro ________________________________________________ Large Cargo 2.771 Deathstar 1 _________________________________________ After the battle ... Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Battlecru…

• Dupa o perioada de seceta , am zis sa mai postez si eu ceva.....Dupa ce ieri l-am farmat de 30kk , astazi l-am vazut din nou neglijent si l-am taxat.... Rezultatul se poate observa in cele doua atacuri Refacere usoara aparator.... Sa fie pentru colegi si prieteni On 20-04-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [AFGB] ________________________________________________ Small Cargo 16.412 Heavy Fighter 8.988 Cruiser 22.327 Battleship 12.307 Battlecruiser 13.000 ________…

• Xalynth....Sa devina ACS si poate un x2 la viteza flota....

• Dupa cum am spus si in pm , felicitari pentru perseverenta si inspiratia avuta Am gresit,am platit ... Pierderea nu este extraordinara , se reface usor