Search Results

Search results 1-20 of 26.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cam asta e activitatea pe Zagadra... Inca unu ce se ascunde dupa teasta si crede ca nu il ataca nimeni doar pentru ca profitul e mic. Mi-am luat teapa mai devreme cand i-a fugit flota singura, dar spre norocul meu aparatorul se incapataneaza sa nu faca fs. ru La 11-05-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator Raz [Dash] ________________________________________________ Transportor mic 1.006 Vanator usor 4.113 Crucisator 979 Nava de razboi 322 Interceptor 193 _______________…

• Clarificari insistenta

raz - - Ajutor & Intrebari

Nici mie nu mi se pare ca are sens, sa speram ca e o neintelegere sau o greseala de interpretare/traducere.

• Postat de plictiseala si pentru a arata ca teasta nu te apara de orice. Aparator, poate asa inveti ca alea 30M investite in teasta puteau fi folosite pe orice altceva mult mai constructiv. Profit minuscul, asta e. La 05-05-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator Raz [Dash] ________________________________________________ Vanator usor 5.948 Crucisator 1.053 Nava de razboi 352 Interceptor 188 Proba de spionaj 1 _________________________________________ Aparator RADU RO [DO…

• A picat jocul?

raz - - Bug-uri & Plangeri

Nu trebuie sa va stresati, cei care s-au conectat in joc nu pot ataca pe nimeni, deci nu pierdeti nimic. Cand intrii in meniul flota, iti apare un mesaj cu "atacurile sunt oprite".

• A picat jocul?

Cel mai aiurea e ca unii se pot conecta(spre exemplu eu, intr-un final). Incercati de pe telefon eventual, sau cine stie.

• A picat jocul?

Da, am reusit sa ma conectez pe Zagadra(dupa multe incercari), dar pe Betelguese nu vrea nicicum

• Probleme la conectare?

De ceva aproximativ jumatate de ora nu ma pot loga pe pc. Din cate am inteles mai sunt si alti jucatori care intampina probleme. E o problema oficiala de care se stie, sau e ceva local?

• Schimbari caracteristici servere - sondaj

raz - - General

Se putea un x4 eco pe zagadra, dar oricum e un pas in directia buna. Sa speram ca se vor implementa cat mai rapid!

raz - - General

Quote from Mao: “As fi dorit mai multa implicare in acest topic... ” Nu e implicare pentru ca schimbarile nu sunt destinate pentru serverele care mai au cat de cat jucatori. E ca si cum ai incerca sa resuscitezi un om mort, in loc sa ajuti omul care inca mai are o sansa de supravietuire: in final ii pierzi pe amandoi. Zagadra e un univers mort, iar daca nu se mareste viteza economiei(la un x4-x5), jucatorilor nu le mai ramane nici macar speranta unei potentiale fuziuni cu Betelguese.

raz - - General

Quote from Mao: “Cred ca am fost clar, NU vom schimba setarile universurilor cu vechime mica, mai putin de 6 luni. Zagrada, Antares, Betelgeuse raman neschimbate. ” E echipa jocului multumita de starea in care e zagadra? Univers vechi de 128 zile, cu 8 jucatori online(conform launcherului), si un total de 143 de jucatori, din care 20-30 activi? Daca nu se schimba viteza economiei universului, in cateva luni iese din discutie o eventuala fuziune cu orice alt univers. Daca are echipa un plan pentr…

raz - - General

Zagadra deja e mult in urma antares.( Rank 1 Zagadra are punctaj de loc 40 pe Antares; rank 10 pe zagadra nu intra in top100 antares). O fuziune Zagadra - Antares ar fi o bataie de joc pentru oamenii care au investit timp ( si poate bani) pentru a fi in top pe Zagadra. Totusi nu ar fi nimic deosebit, e ogame.ro deh...

• Felicitari swag, bun hit, ma bucur pentru tine:)

• A fost o problema similara si pe Zagadra, acum vreo luna, cand un post al lui Elastos a fost postat dupa mai bine de 24h. Si atunci a fost facut un thread, rezolvat la fel de usor de echipa de moderare si de inca cativa jucatori Daca respectiva persoana isi asuma responsabilitatea de moderator, atunci sa o faca pana la capat, nu numai cand se impart avertismentele

• Bun profit si bun atac. Nu e prima data cand e spart si probabil ar fi fost spart chiar mai des daca era in alta alianta. def, glirl, sa te lasi pentru 30M pierdere e pacat, dar e decizia ta.

• Quote from axE: “Felicitari pentru lovitura. Exista profit chiar daca a recoltat... Nu inteleg totusi lipsa de activitate pe forum vis-a-vis de acest univers. ” Lipsa de activitate nu e doar vis-a-vis de acest univers, e o lipsa de activitate pe forum in general, excluzand universul Antares. Bun atac, bun profit. ru def

• Felicitari de atac! Zagadra nu doarme, Zagadra e in coma:)) Din pacate viitorul pentru universul asta pare sumbru... ru colega, se mai intampla

• Cred ca e un atac foarte ok de postat, considerand activitatea si "flotele" de pe univers:) Felicitari! ru def

• Primul HOF pe univers si nu comenteaza nimeni...rau a ajuns si forumu asta:)) Felicitari, bun atac! ru def, e x6, refaci lejer

• Un atac postat mai mult pentru a arata cum materia poate face diferenta dintre 10M profit si o gaura de 1M:)) Macar m-am distrat si am facut ceva dauna...daca nu prea mare in joc, macar in materie/detroizi:))) def, n-ai nevoie de ru, ai recoltat frumos cu cele 170 recs aparute instant:) La 26-03-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator Raz [Dash] ________________________________________________ Nava de razboi 141 Interceptor 75 Crucisator 564 _____________________________…

• La 18-03-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator Raz [Dash] ________________________________________________ Crucisator 409 _________________________________________ Aparator Procurator Scorpius [DOG] ________________________________________________ Transportor mare 10 Vanator usor 1.000 Vanator greu 7 Crucisator 10 Lansator de Rachete 1.000 Laser Usor 162 Laser Greu 40 Tun Magnetic 55 Scut Planetar Mic 1 Scut Planetar Mare 1 _________________________________________ Du…