Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• pai ce poveste sa spuna? cel care a atacat este un coleg,ares nu a vrut sa posteze...in fine cum spunea aparatorul intr-un post anterior "nici nu a iesit luna" si nu din una...din 2 atacuri cu 21% sanse de luna bv ares....tine-o tot asa ru kinder...desi cred ca deja 50% din ce-i pierdut,ai refacut...cr+doc..

• Ai nimerit cu "save gresit". Am uitat sa dau retragere la desfasursre (cu toate ca eram convins ca am facut-o)... Md-uri nu am vazut,doar ceva IMP-uri pe alte coordonate....probabil au fost,pt ca timp a fost pana m-am conectat eu. Am intrat dupa vreo ora cred crezând ca flota mea inca este in zbor ,asta este,o luam de la capat. Refacere usoara mie....nu meriti aplauze pentru ca vorbesti urat pe joc in privat ....o dai in amenintari ca ma lasi fara aparare daca te mai spionez... Este doar un joc.…

• Discutii Fuziune

Don_Crys - - General

Quote from Mark Nemo: “Fuziune - Relocari aditionale Quote from MotanuD: “Salut! Miercuri vom oferi tuturor jucatorilor care provin din universurile tinta 2 relocari gratuite. De asemenea ne asumam problemele aferente procesului de fuziune si oferim in compensatie 5 zile de comandant si ofiteri gratuit tuturor conturilor active din universele tinta. Echipa OGame. ” ” 1.Cele +25 campuri nu sunt alocate. 2.Ofiterii activati si pierduti in ultima saptamana din cauza ca nu am putut fuziona (avand co…

• Discutii Fuziune

Don_Crys - - General

Quote from Mao: “Quote from Ghost1: “Eu am cont pe univ1. Jupiter si mizar. Ce se va alege de ele ” Cum am mai spus, va exista o solutie, o alternativa target.Pe aceasta tema vom aduce precizari ulterioare. ” Quote from Mao: “Quote from Ghost1: “Eu daca am cont pe Jupiter. Mizar. Universul 1.as putea sa plec cu 1 cont pe pegasus si un ul pe Taurus neavand conturi acolo ” Nu. Vei ramane cu toate in acelasi univers. S-a explicat deja: Quote from FAQ: “ Nu am de ales și voi ajunge cu multi cont, vo…

• Discutii Fuziune

Don_Crys - - General

Quote from Mao: “Quote from beast: “Referitor la U1....x flota?neschimbată, multumesc anticipat.ramane 2x? ” Quote from Mao: “Universurile exodus: Jupiter, Mizar, Orion, vor merge in universul target Univers 1. Caracteristicile vor fi ACS, 4x E/F, 50% df, 0,5 deut, probes, circular, 25 fields ” ” Din cate am inteles din discutiile de aici,se pot modifica caracteristicile serverului target dupa ce se termina fuziunea.. " Va exista posibilitatea de a schimba setările serverului după fuziune? Da, p…

• Discutii fuziunea universurilor

Don_Crys - - General

Quote from valent: “Incepand din acest moment universul Draco are + 25 campuri pe toate planetele” si chiar crezi ca se rezolva diferenta de flota care a intrat asa din senin pe draco? imagineza-ti un razboi in irak...se bat aia ca tembelii acolo...dar sebat intre ei...forte cat de cat egale apoi intr-o zi ...asa din senit vine PUTIN rusu cu toata forta militara si se baga si el in seama...sanse 0 pt oponenti exact asta s-a intamplat pe draco cand a venit ala cu aproape 10M flota...din senin...p…

• Discutii fuziunea universurilor

Don_Crys - - General

Cea mai proasta miscare facuta vreodata de Ogame, sa muti un server X2 pe un server cu viteza normala! Oare voi chiar nu ganditi ca scorurile pe un uni X2 scorurile sunt cel putin duble fata de scorurile de pe un server cu viteza normala? ex:pe Draco locul 1 are 8M si a venit unu' (nu dau nume) de pe uni X2 cu 22M!!! tot pe Draco...flota maxima era 2M...acum a venit unu' de pe uni X2 cu flota de 10M....chiar credeti ca are vreunul de pe draco vreo sansa in fata jucatorilor care vin de pe uni X2?…

• bv bv bv sunt tare curios...oare ce cont o sa mai ia cryq,acum ca nu prea mai sunt flote pe draco:)) si cand te gendesti ca a revenit pe draco sa razbune contul distrus cu cateva zile inainte... si florin...pfff in fine..frumoasa lovitura,bv inca o data!

• nu stiu daca au trecut 2 luni(atat ti-am zis ca o sa rezisti cu flota cryqintr-un post anterior) bv pt atac...pacat de timpul pierdut aiurea in fata pc-ului incercati 0 saptamana fara ogame...vedeti ce se intampla

• intreaba-te in primul rand cine era pe cont daca citeai bine comentariul meu,realizai ca "RumBuraK" de pe andromeda(pt ca toata lista aia este de pe andromeda) nu a fost la mine decat putin timp.... erai om daca adaugai la lista si contul distrus de pe barym pe care ti l-am dat. asa ca nu mai abera aiurea ca nu are rost...

• in sfarsit am reusit si eu sa ma conectez...nu ca nu am putut...numai ca nu am mai dat interes jocului de ceva vreme si cred ca este mult mai important un servici (cel putin in ziua de azi) decat un joc...stau de cateva luni cu flota in g2 (in g7 am stat doar cateva zile,dupa ce mi-a dat nevyle luna),fs nu stiu daca am facut de 10 ori...in fine,nici timpul nu-mi mai permite sa joc cum trebuie (este prima flota pe care o pierd cryq...nu din greseli...din lipsade timp si interesfata de joc...flota…

• bv super profit ru aparator din cate-mi aduc aminte CITRO a dat o lovitura de retragere de peste 400M TD,dar cum nimeni nu mai misca nimic pe forum...s-a uitat de el deci locul 1 la categoria "solo" mai are de asteptat vreo cateva luni bune...probabil vreun acs mai repede. p.s. florine,nu ziceai ca te-ai plictisit de ogame..erai in Vmode inainte sa dai atacul