Search Results

Search results 1-20 of 243.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Discutii univers nou, Zagrada

Ruthl3ss Kill3r - - General

cred ca era mai ok x2 flota/ x6 eco/ x10 cercetari si 60%df sa fie un univers echilibrat ptr ambele stiluri de joc

• Salutare la toata lumea ! M-am gandit sa mai postez si eu ceva ca a trecut ceva vreme si din modestie nu am vrut sa postez dinalea mici pe aici indiferent ca erau top10. Intre noi e lunga povestea ,inceputa de pe universul ursa unde l-am mai spart,a mai scapat si tot asa dar de vreo 6 luni incepuse sa fie mai atent cu flota de m-a facut sa ma chinui putin sa il sparg iara.Nu pot spune Ingere decat ca mi-a facut placere sa te fugaresc atata timp si mi-ai facut jocul mai interesant sunt sigur ca s…

• [Razboi] Empire- Zion

Ruthl3ss Kill3r - - Diplo Xalynth

De plictiseala cred ca o sa ma apuc si eu sa declar razboi la tot universul TAURUS

• Discutii Fuziune

da

• nu vorbim de autologare si cu santierul naval poate fi exclus usor urmarind punctele si dand un spionaj in locul respectiv. eu vorbeam strict de autorefresh ca de bot sau alte programe nu se ia in discutie la cum a explicat el situatia ca la bot are activitate permanenta dand atacuri si ii salveaza flota daca e atacat iar autorefresh din punctul meu de vedere nu ajuta cu nimica ,e folositor sa induca noobi in eroare sa nu atace dar daca urmaresti putin tinta iti dai seama k e doar un autorefresh…

• Quote from Squaker: “Quote from Mao: “Quote from Mao: “Folosirea unui program ca interfaţă între jucător şi joc este interzisă. Orice altă formă de generare automată a informaţiilor create pentru avantajul unui grup de jucători cu intenţii rele este de asemenea interzisă. ” ” Deci sugerez folosirea lor cu intentii bune!Quote from Ruthl3ss Kill3r: “is curios ce valoare are regula asta daca nu se iau masuri si pe zi ce trece din ce in ce mai multi jucatori folosesc alarme si autorefresh...candva s…

• is curios ce valoare are regula asta daca nu se iau masuri si pe zi ce trece din ce in ce mai multi jucatori folosesc alarme si autorefresh...candva se verificau timpi de refresh si daca coincideau imediat erau banati. in ziua de azi ii raportezi si nimica nu se schimba

• daca e fara activitate pana la spionajul tau si dupa se conecteaza e pura coincidenta si sincronizarea ta proasta. Aia care folosesc alarma au activitate in permanenta undeva ca aplicatia aia trebuie sa isi dea refresh ca sa vada daca vine vreun atac, dar se poate rezolva si aia lansand mduri pe el sa ii sune intruna pana se plictiseste si o dezactiveaza.

• Si uite asa am mai revenit cu un nou top10 dat pe cineva care il consideram periculos in viitor.Tin sa te felicit ptr fair-play si cum ziceai si tu greseala se plateste.Sper sa nu renunti la universul asta dupa cum ai spus ptr o pierdere asa mica. Dedicatia pleaca catre NoSkiLL si dealerii de deut CUMPAR DEUTERIU !!! On 01-11-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] ________________________________________________ Cruiser 179.000 Battleship 110.000 Ba…

• Chat ptr toata lumea

Ruthl3ss Kill3r - - Zona Spam

up

• ?????

pai ce mai astepti? hai la joaca sa nu te prinda 1970 din urma

• Si am placerea sa va prezint un nou top 1 dupa fuziune. Dupa 2 zile in care m-am ales doar cu o mare gaura in rezerva de deut a venit soarele si pe strada mea azi. In prima faza am vazut ca i-a picat flota dar eram invatat sa intre imediat si nu am vrut sa raman fara deut de fs macar, dar am zis sa risc poate mai intarzie si asa a si fost spre surprinderea mea. Papy imi pare rau ptr tine dar nu puteam sa te iert. Nu pot decat sa iti urez FR si multumec ptr dovada de fairplay aratata. Lovitura sa…

• Salutare la toata lumea ! Nu stiu daca trebuie sa il incadrez la top 10 tinand cont ca nu a fost anuntat nimica daca se muta si sectiunile de top10 din universele de pe care venim. Baiatul se credea safe unde era el ascuns si facea fs cu deploy intre planete chiar de avea luna acolo. Dedicatia pleaca catre NokiLL si viitorilor dealeri de deut CUMPAR DEUTERIU !!! On 23-10-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] ________________________________________…

• Chat ptr toata lumea

Ptr cei care nu stiu avem un canal de chat (linkul este mai sus) unde putem comunica cu toti sa facem jocul mai interesant. Chatul poate fi folosit pe PC cat si pe mobil, deoarece are aplicatie in magazin play. Va asteptam si pe restu acolo.

• Felicitari baieti si la mai mari !!! Ps: inca se mai posteaza loviturile pe inactivi?

• Hai sa mai postam si noi ceva pe universul asta mort. Dedicatia pleaca catre baietii care s-au decis sa revina inainte de fuziune. Fr bomber si invata sa faci fs nu acs pe colegi ca la primul md iti iei adio de la flota ca acuma SA VINA FUZIUNEA !!! La 17-10-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] ________________________________________________ Nava de razboi 101.674 Distrugator 32.379 Interceptor 49.889 Proba de spionaj 1 _____________________…

• Chat ptr toata lumea

mergi pe irc atunci...e mult mai fain asta si are si aplicatie ptr telefon

• Chat ptr toata lumea

Cine este interesat poate decarca DISCORD si sa se alature serverului asta discord.gg/USbfSaH Hai sa ne strangem acolo sa vorbim de toate cele ,poate in felul asta lasam rautatile de pe forum. Toata lumea este invitata , Gusty plateste nota

• Discutii Fuziune

Bine spus vYxx. Pana acuma toti asteptau si se intrebau cand mai vine fuziunea aia si acuma cand a venit se gaseste unul altul sa nu ii convina cate ceva.Eu unul imi doream ca Ursa sa fuzioneze cu un univers mai puternic gen Sirius unde sunt conturi de 2-3 ori mai mari ca al meu sa pot sa imi dau interesul mai mult ptr a ajunge in top dar nu a fost sa fie...poate la urmatoarea fuziune.In alta ordine de idei sa va bucurati de fuziunea asta ca pana la urmatoarea o sa va creasca barba pana la genun…

• Discutii Fuziune

hehe era si cazul sa vina fuziunea.Deabea astept