Search Results

Search results 1-20 of 101.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Un hit dat din plictiseala.... On 11-01-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [Bastards] ________________________________________________ Large Cargo 3.000 Light Fighter 54.459 Cruiser 10.000 Battleship 7.994 Bomber 50 Battlecruiser 8.250 _________________________________________ Defender daytodie [Hades] ________________________________________________ Large Cargo 1.470 Recycler 1 Rocket Launcher 41.880 Light Laser 8.014 Heavy Laser 6.616 Gauss Cannon 2.723 Ion C…

• Vai, vai.. Ce poveste... Mai ca m.a luat somnu citind (ca la fiecare postare, se insira o poveste care are mai mult scopul de a plictisi cititorul...).. Cand Cosmin si.a luat ninja, nu imi aduc aminte sa fi fost asa de vocali in povesti... Ideea e simpla... Se stia ca Everlong e momeala special pusa acolo pt ninja/retur din partea lui jonny.. dar s.a grabit sa atace... A fost neatent, a gresit si a platit.. Scurt si la obiect.. Toata lumea a gresit la un moment dat in joc si a plătit, mai mult s…

• On 09-01-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [Bastards] ________________________________________________ Large Cargo 5.000 Light Fighter 65.528 Cruiser 13.139 Battleship 8.000 Bomber 50 Battlecruiser 9.250 _________________________________________ Defender daytodie [Hades] ________________________________________________ Large Cargo 914 Recycler 1 Rocket Launcher 77.169 Light Laser 721 Heavy Laser 710 Gauss Cannon 3.737 Ion Cannon 2.210 Small Shield Dome 1 Larg…

• On 05-01-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [Bastards] ________________________________________________ Light Fighter 70.448 Cruiser 12.935 Battleship 8.019 Battlecruiser 8.846 _________________________________________ Defender onu22 [STEAUA] ________________________________________________ Small Cargo 500 Large Cargo 200 Light Fighter 18.017 Recycler 32 Battlecruiser 200 Rocket Launcher 70.758 Light Laser 8.350 Heavy Laser 4.989 Gauss Cannon 395 Ion Cannon 48…

• Tulanukey, mai exista un fenomen despre care vad ca nu spui nimic.... Bullying...Cum se aplica jocului? Simplu... Atacuri disproporționate asupra unui jucator pentru a ii impiedica dezvoltarea/recuperarea... Si anume ceea ce executati voi de la fuziune incoa, inafara de cateva atacuri un pic mai interesante .. Atacuri cu flote de 3kk-4kk pe aparari si o mana de sateliti cu un profit de sub 1kk si lasat atacul, chiar daca aparatorul anunta ca e on... Pur si simplu pentru faptul ca '' eu sunt mare…

• Eu nu am sustinut ca Squaker nu este un jucator cu foarte multe cunoștințe in joc... Ba din contra, consider ca e un jucator de la care ai ce invata.. Acelasi lucru il cred si despre jucatori precum Gusty(un jucator care il respect ca om in primu rand dar si ca coleg de alianta) , Celentano(chiar daca nu il cunosc si nu am jucat cu el) dar sunt jucatori de la care am ce invata, si probabil ca lista e lunga dar eu vb de cei enumerati de tine. ..Singuru lucru care l.am zis a fost faptul ca uneori …

• Vai, vai, vai.... Bun, sa o luam punct cu punct:) In primul rand, tin sa va felicit pentru organizarea atacului, la fel cum am facut lucru asta in pm. Cat despre intrebarea adresata, incurcasem planetele unde era desfasurarea si nu prea intelegeam a putut sa vada momentul cand am dat retragerea fara sa fi avut lanx dar spre seara cand am acordat 5 minute sa ma uit mai atent, am realizat greseala mea. Oricum, mai aveti de facut ceva valva pana o sa reusiti sa faceti tot ce am făcut eu pe acest un…

• Felicitări colegul.. Foarte frumos ninja si un profit foarte bun... Plus ca e si top10 Refacere usoara doctore

• Am zis sa mai imi fac si eu simtita prezenta...Dupa cateva lansari esuate, astazi a fost ziua cand a picat Refacere grabnica aparator.. Ai fost foarte greu de prins dar greseala se plateste Sa fie pentru colegii de alianta On 27-12-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Sinnerman [L-P] ________________________________________________ Cruiser 4.392 Battleship 4.511 Battlecruiser 2.954 Espionage Probe 2 _________________________________________ Defender Everlong [NewOrder] ___…

• Felicitări pentru lovitura...refacere usoara unbreak Black, dupa atata timp si atacuri, credeam ca ai invatat sa postezi corect... Asta nu are ce cauta la Zona Cr.. Ci Hof, Top10, etc...

• Dupa cum spuneam, pe yakini se pare ca doar cei din honor au voie sa liciteze... Daca altcineva liciteaza devine tinta si e supus amenintarilor..nicidecum ce a sustinut colegu lor, vice meridian... Felicitari ca ai fost pe faza.... Refacere usoara colegu si mai multa atentie pe viitor

• '' Acest cont va fi sters pe data de 18.Nov.2018 03:00:00...alt viitor nu vad acestui cont si acestui univers ....'' Brandon, din cate se poate observa, nu are cum sa fie vorba despre contul lu Nomis..Doar daca Midfilder are acces la contul lu Nomis, ceea ce intra in alta categorie...Eu cred ca a fost destul de clar in exprimare Midfilder....si app, Nomis nu a sters contul ci a devenit inactiv Marius, pierderea e nesemnificativa... Probabil ca sunt refacute acele transportoare

• Gusty a fost cel ce l.a spart, nu mid.....tot cu un retur.... Frumos atac, felicitări! Refacere usoara aparator

• Rog un moderator sa inchida si sa il mute unde ii e locul... Bradon si Samurai,am inteles ca aveti ceva de împărțit unu cu celălalt dar nu e ok sa stricati un hit cu sagetile voastre, indiferent de hit....

• L.am vazut acu ceva timp si am decis sa il urmaresc un pic.. Azi i.a picat flota si nu a fost on asa ca a trebuit sa ma misc repede, chiar daca nu aveam disponibila o buna parte de flota... Altfel pierderile erau la jumatate dar nu e rau nici asa, mai ales pentru un Top2:) Refacere usoara aparator..Sincere condoleanțe si sa ai puterea necesara sa treci peste acest moment greu Sa fie pentru colegii mei veseli! Mulțumesc pentru sustinere si ca mi.au tinut de urat pe durata atacului On 25-11-2018 -…

• Povestea hit.ului este foarte interesanta... L.am vazut cu flota jos.. Simulat...nu aveam deuteriul necesar sa lansez cum trebuie dar totusi am riscat ...inainte de impact, a portat RIP-urile si a fugit cu restul... Probabil miza pe faptul ca o sa recolteze tot sau nu a simulat exact ce si cum ca altfel nu imi explic aceasta manevra... Dar asta e..profitul nu exista dar este un top 10 Refacere usoara aparator deoarece ai pierdut mai mult ca mine.... Sa fie pt colegii mei scumpi si dragi On 25-11…

• [Razboi] Empire- Zion

Sinnerman - - Diplo Xalynth

Midfilder, chiar nu vad ce treaba ai tu de sari de posterior asa frumos.. Parca te plângeai ca stergi contul, sau ai fost doar in cautare de atentie ca o diva de wowbiz? Daca vrei sa o dam in penibilitati .. Aaa, am uitat ca Samurai este protejatul tau pe care l.ai ajutat sa crească....Cat despre razboiul cu Hades, sa imi arati unde am atacat eu pt 5 sateliti si am postat pe forum;) Cat despre tine Samurai...pur si simplu am facut o observatie care e in mintea tuturor.....in fine, nu stau sa imi…

• [Razboi] Empire- Zion

Deci... Sa inteleaga toata lumea... O alianta de jucatori cu flote declara razboi unei alianțe de testosi...si se dau lovituri pe 5 sateliti...

• [Razboi] Empire- Zion

Poate mai completezi si tu cu ceva informatii.. Razboi standard sau limitat? Condiții? Lista membrilor?Citeste si tu regulile ca sa formulezi cum trebuie cererea de razboi... Asteptam totusi si raspunsul lu Brandon...

• Refacere usoara atacator...Sa fie pentru colegii de alianta. On 18-11-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Nestestor THOR [NewOrder] ________________________________________________ Small Cargo 6 Large Cargo 66 Light Fighter 146 Heavy Fighter 142 Cruiser 203 Battleship 85 Bomber 2 Destroyer 13 Battlecruiser 17 _________________________________________ Defender Sinnerman [L-P] ________________________________________________ Light Fighter 28 Battleship 16 Recycler 30 Solar …