Search Results

Search results 1-20 of 73.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Server RO120 update

HalfOp - - Joc

Dragi jucatori, problema cu campurile lipsa (5) de pe server ro120 (Taurus) a fost rezolvata si acum ar trebui sa va apara cele 5 campuri lipsa. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate. Toate cele bune, Echipa OGame.

• [Info] Server 1

HalfOp - - Joc

Dragi jucatori, din cauza unor probleme tehnice, am fost nevoiti sa mutam s1 (la ora 5AM), cu backup de la ora 00:00. Din aceasta cauza si pentru a nu avea probleme, am decis sa blocam atacurile pana la ora 19. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate si multumim pentru intelegere. A voastra, Echipa OGame

• OGame down

HalfOp - - Joc

Hello, atacurile vor fi blocate pana la ora 10PM (ST) (11PM RO) Numai bine, HalfOp

• Update la browser

HalfOp - - Modalitati de Plata

Dragi jucători, Pentru a ne asigura că îndeplinim standardele curente de securitate ale internetului, vom efectua anumite modificări la magazinele noastre ce vor fi lansate în 26 aprilie. Datorită acestor schimbari browserele ce conțin versiuni vechi nu vor mai fi suportate de magazinele noastre. În consecință, va trebui să actualizați bowserele la versiuni mai noi. Dacă veți vizita magazinele după 26 Aprilie utilizând un browser neactualizat, va fi afișată o pagină cu o eroare. Vă rugăm să actu…

• Discutii - Lobby-ul vine in Ogame!

HalfOp - - General

Cum a fost sistemul inainte, este o alta poveste Puteti arunca un ochi aici, sa vedeti, inainte de a dat o parere; pioneers.ogame.gameforge.com/

• Discutii univers nou, Vega

HalfOp - - General

Salut, am transmis mai departe doleantele cerute, insa, desi am mers iarasi pe mana voastra, sunt putin ingandurat de noile setari. Sper sa fi fost ok sa va dau ocazia sa votati si sa jucati pe un server asa cum ati cerut, iar daca contrariul va fi vizibil.. votarea va avea putin de suferit pe viitor Numai bine, HalfOp

• Univers nou, sufragiu universal

HalfOp - - General

23755503_1140978762672089_3976726896595437477_n.jpg

• Salutare, unele setari, cum a fost ultimul uni deschis, au fost venite si nevoite a fi transmise imediat. Faptul ca nu mereu se cere o opinie publica nu inseamna ca acest lucru este comunism. Se pare ca stii foarte bine termenul/ideea, de vreme ce o invoci, poate prea des, facandu-ma sa cred ca-ti e dor. Ca fapt divers.. daca ar fi fost vorba de asa ceva, acum nu mai aveai dreptul de a crea acest thread. Revenind la formarea unui uni nou, prin setari si dorinte ale utilizatorilor: atunci cand a …

• Schimbari in administratie

HalfOp - - Comunitate

Salutare, incepand de astazi, MotanuD isi schimba putin culoarea. Felicitari pentru noul rank: Board Admin si succes in activitate! Toate cele bune, HalfOp

• [Event] Articole in expeditii

HalfOp - - Evenimente

Salut Comandanti! Miercuri(16 August), de la ora 00:01 pana la 23:59 (ora serverului), veti putea gasi in expeditii articole similare celor gasite la import export sau la licitatii. OG_ItemExpedition.jpg Echipa OGame.ro

• Mentenanta 15 August

HalfOp - - Joc

Ca in fiecare luna, marti 15 august urmeaza o scurta mentenanta iar serverele vor fi restartate. Asadar, va fi un kickoff iar conturile nu vor putea fi accesate timp de aproximativ 5 minute. Mentenanta este prevazuta a avea loc oricand intre orele 14:00 and 16:00. Echipa OGame

• Schimbari in administratie

HalfOp - - Comunitate

Dragi jucatori, incepand de astazi, Das se retrage din echipa ogame.ro. Ii multumim pentru ajutorul oferit in aceasta comunitate si ii uram toate cele bune in viata privata. Toate cele bune, Echipa OGame

• pagina aliantei

HalfOp - - Competitii (Concursuri) Joc

Salutare, contestatiile asupra unei decizii a unui membru al staffului nu sunt subiecte media. In cazul in care ai o plangere de facut, o poti face intr-un mod civilizat, prin sistemul de tickete si cererea ridicarii catre un superior, in functie de cel reclamat. O sa te rog sa te abtii de la a deschide astfel de topic-uri. Multumesc anticipat, HalfOp.

• Colectie de GIF'uri

HalfOp - - Zona Spam

giphy.gif

• Dropzone – Renegades wanted!

HalfOp - - Comunitate

RoM_DZ_News_.jpg At Gameforge there’s nothing we love more than games – and now our latest passion has landed: Dropzone! This game is the perfect blend of adrenaline and strategy, of MOBA and RTS, of cerebral tactics and blistering action… and it’s available on Steam right now! Head over to Steam today and check it out for yourself! Watch the trailer: youtube.com/watch?v=g82oochuGf8 Your Exclusive Gift As a Gameforge player, we have a special welcome gift for you: a coupon for a Vision Tower Cus…

• Colectie de GIF'uri

HalfOp - - Zona Spam

giphy.gif

• Discutii noua versiune forum

HalfOp - - General

Quote from MacLeod: “Incep prin am cere scuze lui Mao ca nu am depistat la timp acest topic. Intrebarea mea este aceea daca ne putem baza pe viitor la scurtatura spre IRC. Toate cele bune! Bafta ” Done

• Colectie de GIF'uri

HalfOp - - Zona Spam

giphy.gif

• End of game

HalfOp - - Forum de Retragere

Salutare, este un forum de retragere. Vrei sa lasi un mesaj de 'ramas bun'? Fa-o. Nu vrei sa lasi un mesaj de ramas bun? Citeste ce s-a scris daca vrei, da-i back, mergi mai departe. Va rog sa lasati rivalitatile departe si sa incetati cu copilarismele, pentru ca stiu ca nu sunteti copii. Jocul e joc, viata reala e viata reala. --- Totodata, desi prima data public, rog echipa OGame sa-si aminteasca rolul pe care-l au aici si sa lase ironiile si/sau atacurile personale deoparte. --- Pana la o rev…