Search Results

Search results 1-20 of 461.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• La 06-12-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Un atac nebunesc in stilul meu, dat din 4 motive. 1. Booom este prieten cu Moonspeel si Berzelius, ceea ce nu suna bine pentru flota mea. 2. Aveam atat de mut deuteriu incat trebuia sa fac ceva sa il transform in metal si cristal din lipsa materiei. 3. Am vrut sa dau eu top 1 de pe acest univers pentru ca era nevoie de un jucator cu coloana vertebrala acolo in varful atacurilor de top. 4. Trebuie sa se inteleaga, desi Celentano nu…

• La 06-12-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Partea 2/2 Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Vanator usor 26.663 Vanator greu 5 Crucisator 72.202 Nava de razboi 61.449 Bombardier 1.654 Distrugator 46.265 Interceptor 47.966 _________________________________________ Aparator Booom [NoSkiLL] ________________________________________________ Transportor mic 628 Transportor mare 107 Vanator usor 5.705 Crucisator 19.821 Nava de razboi 31.537 N…

• La 03-12-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Urmarit ceva timp, previzibil, nimeni nu scapa. Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 40.000 _________________________________________ Aparator byron [Mineri] ________________________________________________ Transportor mare 42.860 Vanator usor 1.741 Vanator greu 2.997 Crucisator 1.192 Reciclator 41.720 Proba de spionaj 440 Distrugator 311 RIP 40 ___________________________________…

• La 03-12-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Niciodata nu am inteles cum a ajuns in top 10 cu jocul asta, sincer din punctul meu de vedere este cel mai slab jucator de pe ro, a intrat imediat dupa atac si a preferat sa faca instant transuri si nave de razboi pentru a face egal cu valul de transuri mari si nave de razboi desi mai urmau alte 2 valuri cu acelasi numar de transuri si nave, eu unul as fi salvat din resurse, decat sa ninjez cateva nave in prima faza. Probabil de a…

• La 19-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Deja devine ceva obijnuit. O ferma mai sus clasata decat mine nu trebuie sa scape niciodata. Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 5.000 _________________________________________ Aparator falx [Anticii] ________________________________________________ Transportor mic 3.000 Transportor mare 17.250 Vanator usor 283 Vanator greu 8 Crucisator 498 Nava de razboi 2 Nava de Colonizare 1 R…

• La 18-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Transportor mare 10.000 Vanator usor 400.000 Distrugator 5.000 _________________________________________ Aparator veverita fluturie [ARD] ________________________________________________ Transportor mic 102 Transportor mare 6.000 Vanator usor 189 Nava de razboi 20 Reciclator 12 Proba de spionaj 30 Satelit solar 800 Lansator de Rachete 55.440 Laser Usor 11.…

• Quote from Hellboy69: “Cam ciudat atacul asta...dupa ce ati fost "tovarasi"(ati lansat impreuna pe mine)...booom intra o vreme destul de lunga in vacanta, iese si separa resursele de flota...il prinzi tu repede...nu m-ar mira sa fie prins intre timp si cu flota...mai impartita asa sa fie treaba mai usoara...dupa care sa reintre in vacanta lunga sau definitiva...nu miroase bine deloc, sper sa verifice cineva... Daca-i pe bune...felicitari, frumoasa captura de gaz! ” Hellboaye nu ai nimerito pe as…

• La 17-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Dupa ce s-a mutat cu flota in sistem cu Moonspeel, stiam ca poate sta la panda si trebuia sa fiu mai atent. A avut activitate ciudata si cand am vazut minute am spionat in speranta ca ii vad flota... surpriza a fost sa vad toata caravana in sistem cu Moonspeel. Mutat deuteriu si am lansat in asa fel incat flotele sa ajunga la timpi apropriati. Sa fie pentru concurenta care are impresia ca urmaresc doar 1-2 tinte. Si care ma motive…

• La 15-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Vazut de 2 zile, facea acelasi lucru mult timp inctiv cu flota la un sitem de flota lui Moonspeel, de fiecare data cand imi pregateam flota pentru lansare, ambii erau activi. Si era evidenta treaba, "daca eu ii sparg prietenul, asta vine calare pe pe mine". Momentul oportun a venit, lansat imediat dupa reset, Moonspeel era on dar avea treaba cu sitemul energetic al satelitilor de pe colonia indepartata a lui celentano. Atacator XP…

• Carti pentru ogameri

xp_delete - - Divertisment

Incep cu o carte recenta primita de, ziua mea, de la colegii de munca, disperati de etermul "Stai 2 secunde sa verific flota"! Mai am cateva carti bune, tot din domeniul asta al fizicii... prefer totusi sa va iau usor. Ani-lumina BRIAN CLEGG ki79CES.jpg Ul7bMCd.jpg

• Intervin pentru ca am uitat sa le multumesc dealerilor de astazi si de maine pentru ca fara atatia prieteni din joc nu as mai avea motive sa joc. Sper sa reusim sa iesim la o bere ca trebuie sa va cinstesc de la (un sfert de secol trecut din aceasta viata). Celentano esti lovit din toate partile, toti au ceva cu tine, eu stiu ca esti baiat bun chiar daca ai calcat strab, dar nu ai avut mintea limpede. Cand bei, faci ce vrei. Quote from Gusty: “Așa că, plimbați ursul, mai spargeți-vă câteva contu…

• La 12-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Si a inceput de ieri sa cada, Cate un trans pe strada. Quote from Moonspell: “Iar la ce flote prost facute au XP si celentano, pot dormi linistit cu flota jos ca sa se sparga singuri in mine. ” Cine? unde? cum? Povestea este simpla, mutat flota si resursele intre serpii din G1 si apoi am lasat impresia ca am facut fs cu, colonizare iar resursele au ramas acolo. Mutat flota cand Moonspell nu era activ in zona si am stat pe desfasur…

• Quote from Gusty: “Quote from LAST: “pai ce sa faci si tu......dupa ce ai luat-o in freza de la xp ,mai ai tupeu sa te dai mare pe forum.....in rest frumos profit...... ” Ziceai ceva de xp, pisi ?Dacă ar posta Moon toate farmurile, nu ar mai fi XP ăla cu profit. Dar csf, unii se dau zmei cu 10 conturi. Pe care intră 20 oameni. ” Eu zic sa stai parcat, ca la un calcul rapid tot am peste 1G avantaj in duielul directi cu Moonspell... Cerezi ca 100kk deuteriu e paguba? Si cred ca te-am pus si pe tin…

• La 08-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 10.000 _________________________________________ Aparator Gabby [Anticii] ________________________________________________ Transportor mare 3.800 Nava de Colonizare 1 Reciclator 5.000 RIP 1 _________________________________________ Dupa lupta ... Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 9.907 ( -93…

• La 06-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Inca unul micut, spy & fly Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 15.000 _________________________________________ Aparator nooby [S-W] ________________________________________________ Transportor mic 2.200 Transportor mare 9.480 Vanator usor 1.775 Crucisator 2.832 Nava de razboi 235 Nava de Colonizare 2 Reciclator 1.380 Proba de spionaj 50 RIP 9 Interceptor 746 Lansator de Rachete …

• La 06-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Un total de 250 milioane doar in deuteriu, furat de pe lunile aparatorului. Facand un calcul scurt de cand a inceput cursa de pe Pegasus din farmuri, spargeri de santier naval si valurile de MD ninjate in numeroase seri, profitul total in fata aparatorului depaseste lejer 1 miliard, resurse. In momentul de fata singurul avantaj este ca trebuie sa cumpere deuteriu pentru ca 500.000 de recuri consuma. Sa fie pentru dealerii de astaz…

• cu mare drag, daca nicodata nu iti pastrezi deuteriu de recuri :))) Noroc cu mine ca iti dau de la mine de fiecare data cand nu ai

• La 01-11-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Din nou! Ultimele 2 valuri, date cu reciclatoare din lipsa de transuri si din ambitia de a depasi un miliard profit. Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 15.000 _________________________________________ Aparator falx [Anticii] ________________________________________________ Transportor mic 28.011 Transportor mare 14.050 Vanator usor 2.677 Vanator greu 77 Crucisator 4.705 Nava de …

• La 31-10-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Vazut, placut, lansat,farmat Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Interceptor 5.000 _________________________________________ Aparator Viceregent Galaxy [Anticii] ________________________________________________ Transportor mare 18.047 Reciclator 176 RIP 1 _________________________________________ Dupa lupta ... Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Inter…

• La 31-10-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Consum mic, 80% camp, convenabil. TD destul de ok in raport cu cei care posteaza un farm pe sateliti si ii pun o descriere de parca au reusit primul avansat din viata lor. Am mai intalnit jucatori din astia anonimi care vorbesc mult (here sau here) Atacator XP delete [LAS-F] ________________________________________________ Vanator usor 618.511 Nava de razboi 80.038 Distrugator 22.222 _________________________________________ Apara…