Search Results

Search results 1-20 of 156.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cum sa fentez alarma?!

fisticK - - Ajutor & Intrebari

Programe de genul inca se folosesc. si pentru refresh si pentru licitatie si pentru atac.. sunt multe intrebuintari. Am patit-o sa dau de unul care se loga imediat cum trimiteam atacul si am incercat la diverse ore si in diverse moduri. Doar ca este foarte greu sa demonstrezi ca un AI face treaba asta si nu un "human" .

• Informatie.

Daca te referi prin "in acelasi timp" la constructia lor raspunsul este NU. Se vor construii pe rand in functie de ordinul de constructie.Daca te referi la a le folosi pentru a te apara raspunsul este DA. Poti folosi maxim cate 1 din fiecare scut in aparare. Poate te ajuta urmatoarele link-uri (PS sunt in engleza.) WIKI DEFENSE/defence/Defense strategy/Evaluation of defence. Iti sugerez sa verifici caracteristicile serverului pe care joci sau intentionezi sa joci,mai exact pe universurile unde e…

• Revin cu o BOMBA! Felicitari colegului Jonny pentru acest hit! Usor,usor inchidem universul.Quote from Jonny: “Apararea nu tine de cald! ” On 05-09-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Jonny [Honor] ________________________________________________ Light Fighter 162.056 Heavy Fighter 11 Cruiser 2.094 Battleship 13.608 Bomber 456 Destroyer 1.283 Battlecruiser 3.582 _________________________________________ Attacker speiS [Honor] _____________________________________________…

• Quote from king of the beer: “Quote from fisticK: “Am mai dat aseara pe la 2 dimineata un atac pe el dar a intrat on ” seara am invatat toata ziua :)))) felicitari pentru atac...te asteptam cu altele mai mari!!! ” sa inteles ce am vrut sa zic.. repede ai sarit sa ma corectezi =)) Ai dreptate mai corect era " L-am urmarit aseara iar pe la 2 dimineata am avut un atac esuat pe el"

• #22 Mai vin pe la tine ca deja e al 3-lea HOF L-am urmarit si aseara iar pe la 2 dimineata am avut un atac esuat pe el,Mai exact sa logat in ultimul minut si a facut FS...(CIUDAT) Dedicat lui @vYxx Pacat ca te-ai lasat de acest univers. On 04-09-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [Honor] ________________________________________________ Battleship 1.745 Battlecruiser 1.132 _________________________________________ Defender Locotenent DAN [CIS] ______________________…

• #21 On 04-09-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [Honor] ________________________________________________ Battleship 125 Battlecruiser 186 _________________________________________ Defender Locotenent DAN [CIS] ________________________________________________ Battleship 44 Destroyer 1 Battlecruiser 24 _________________________________________ After the battle ... Attacker speiS [Honor] ________________________________________________ Battleship 125 ( -0 ) Battlecrui…

• Felicitari black. Ma bucur ca inca ai activitate. Pacat ca nu ai mai ramas pe Wasat.

• #20 asa se intampla cand faci fs doar din 2 in 2 zile Am vrut sa il atac de aseara dar cand am spionat nu mai avea flota. Pe parcursul atacului a avut activitate la planeta,dar am lasat atacul sa curga1. [align=center] La 27-08-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator speiS [Honor] ________________________________________________ Interceptor 1.246 _________________________________________ Aparator Locotenent DAN [CIS] ________________________________________________ Nava …

• Nu joc pe acest univers dar : 1: felicitari atacator pentru ca l-ai prins 2: orice hit este valid pana la proba contrarie (la fel si orice jucator este cinstit pana cand un membru staff decide ca nu este asa) 3: profitul este profit ( @Gusty) 4: hai totusi sa nu dam cu noroi in altii pentru incalcarea regulilor sau “ocolirea” lor. Cred ca stii ce vreau sa zic ( @Gusty) 5: a) @king of the beer nu te cunosc nu am jucat cu tine sau impotriva ta dar se vede clar ca esti adversar cu gusty,din ce am i…

• din seria hai sa comentez de altii cand fac aparari instant si dau cu capul in ele dar eu fac acelasi lucru pentru ca am lire in contul bancar nu lei. In rest felicitari ca ai fost on

• I HATE Apple Pie !!!

fisticK - - Zona Spam

Quote from Tommy: “Am vazut un tip cu un tricou pe care scria "I love pie" in metrou. M'am gandit la tine imediat In alta ordine de idei, unde te crezi de postezi astfel de thread'uri unde oamenii nu se pot certa la nesfarsit? Asta e forumul Ogame, pana la urma... ” sa pun putin paie pe foc sa dau subiect de "valvataie" ? (chalenge accepted) Quote from vYxx: “Salutare, Stiu ca vine ca un soc pentru multi dintre voi, dar placinta de mere este malefica! Este sponsor oficial al Iadului si se cuvine…

• Tarnacop nu te mai plange =))) profit de 30kk pentru un miner? eu zic ca este bine. Felicitari!

• Informatie.

Quote from The Transporter: “Ok ms. ,dar daca atac pot crea o Luna ? ” Locul unde a avut loc atacul/apararea va fii implicit locul unde se va forma sau nu o luna. In afara eventurilor anuntate sansa maxima de luna este de 21% . Informeaza-te mai bine inainte sa faci vre-o prostie. Iti recomand chatul cu un admin. Spor!

• U la la. Bravo Domnule ! Se pare ca nu ai imbatranit asa de mult . Spor la mai multe si la mai mari!

• Evident cum il cunoaste toata lumea,acelasi Gusty care "indoaie" regulile dupa cum vrea el si in favoarea lui. Daca razboiul a fost declarat cu jucatorul czar apus inca in alianta atunci si acesta trebuie sa fie "contorizat" la loviturile ulterioare indiferent daca acesta mai este cu voi sau nu. Sa nu uitam mai departe de "razboiul" purtat cu KUKURUCU. Unde ai avut acelasi argument Gustere. Oricum toata lumea iti stie asa autoproclamata valoare a ta! In alta ordine de idei : spor la razboi si fi…

• Ai mancat placinta de mere cu ravas de ai asa noroc? Felicitari de atentie!

• Mai tu esti urmatorul Guru Bivolaru Ai inceput sa ai adepti printre jucatori,sa iti preaslaveasca numele Felicitari de activitate ! Cheers Ps: Bantuite-ar placinta cu mere

• #19 On 15-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Battleship 500 _________________________________________ Defender ADY TOM [Sinaloa] ________________________________________________ Large Cargo 50 Cruiser 1 Battleship 19 Recycler 15 Espionage Probe 15 Battlecruiser 12 Rocket Launcher 543 Light Laser 2 Heavy Laser 4 Ion Cannon 44 Plasma Turret 2 Small Shield Dome 1 Large Shield Dome 1 ___________________________…

• #18 On 15-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Cruiser 700 Battleship 300 _________________________________________ Defender ADY TOM [Sinaloa] ________________________________________________ Large Cargo 50 Cruiser 1 Battleship 18 Recycler 15 Espionage Probe 15 Battlecruiser 10 Rocket Launcher 164 Light Laser 17 Heavy Laser 5 Ion Cannon 19 Plasma Turret 2 Small Shield Dome 1 Large Shield Dome 1 ______________…

• #17 On 15-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Battlecruiser 754 _________________________________________ Defender ADY TOM [Sinaloa] ________________________________________________ Large Cargo 90 Cruiser 370 Battleship 142 Recycler 15 Espionage Probe 15 Solar Satellite 12 Battlecruiser 34 Rocket Launcher 273 Light Laser 3 Heavy Laser 1 Ion Cannon 37 Plasma Turret 1 Small Shield Dome 1 Large Shield Dome 1 __…