Search Results

Search results 1-20 of 807.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Discutii Fuziune

vYxx - - General

Cum dau like la asta? Glorios!!!!!!!!!!!!!!!!

• Discutii Fuziune

vYxx - - General

Salutare, As vrea sa punctez cateva observatii personale, referitor la discutiile de pana acum: - Negativismul nu e sanatos: din pacate, majoritatea jucatorilor taxeaza cu incrancenare "jumatatea goala a paharului" si uita sa mai caute aspectele pozitive. - Ogame este o provocare pentru fiecare jucator - provocarea de-a prospera indiferent de conditii. Cu cat conditiile sunt mai severe, cu atat victoria este mai greu de obtinut dar si satisfactia mai mare. - Strategia e aceeasi indiferent de teh…

• Nu, deloc. N-am niciun motiv pentru care sa vreau sa-ti pese de parerea mea. citeste ce-am scris si nu mai filtra totul prin grandomanie, chiar vorbeam serios. Orice tanar vag educat care intra si-ti citetse arogantele, se dezgusta, vomita si pleaca. - Avertisment/ offtopic. Mao

• :))) Refacere usoara, gusty! Si felicitari atacatorului! Astept revansa! :). King - scapa de delirul asta pe care-l afisezi de fiecare data, te rog. Tot ce faci e sa produci vagi senzatii de greata oricaror noi jucatori, cand afisezi un partizanat colorat cu arogante si insulte... cum faci de obicei. Cenzureaza-te! Inteleg ca ai trecut de pubertate.. poarta-te ca atare!

• Ultima intalnire a fost... revelatoare. A fost, deasemenea, ultima pe care-o organizez eu.

• Hello, Ma bucur sa vad lume noua pe forum. Nu te lasa descurajata de eventualii neciopliti care te iau la misto cand nu le place ce postezi. Eu zic felicitari pentru jocul activ, ia si invata si asteptam sa te vedem si cu altele mai consistente! Regards, v

• @oldshadow - no worries, next time!

• Salutare, locația: Pui de Urs, Grozăvești ( puideurs.ro ); data/ora: Joi, 9.08/20:00; rezervare: pe numele Marius, pe terasa cârciumii. setea: NEopțională! Ne vedem joi Cheers!

• @Sharky Intre 1-15 sept nu sunt eu in tara :). @Tommy vineri-sambata sunt 10-11.08, dar vineri plec eu din bucuresti @king of the beer ia-l si pe @maryuscl, cu forta daca e nevoie @Gusty functionezi in Bucuresti? Eu pot LMMJ, in oricare din serile astea. apoi... dunno, spre sf lui august sau in a doua jumatate a lui sept.

• Salutare! Hai sa mai incercam o data :). Va propun o intalnire cu bere si dichis, discutii diverse - despre ogame sau nu. Pentru ca ultimele doua tentative n-au adunat suficienti oameni, m-am gandit sa propun un interval, respectiv 6.08 - 9.08, din care sa alegem de comun acord o zi, cand e oportun pentru cat mai multi dintre noi. Despre locatie - traditia dicteaza Pui de Urs, Grozavesti, insa ma gandesc ca si Piranha este potrivit - hai sa votam nu doar intervalul ci si locatia. In final, nu ui…

• Mic cu mic cu mic cu mic... Va prezint un FS intergalactic iesit cum trebuie La 01-08-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator M4rio [Piratii] ________________________________________________ Vanator greu 27 Nava de razboi 891 Interceptor 127 Transportor mic 4.000 Vanator usor 1.322 Crucisator 675 _________________________________________ Aparator Captain Amaral [Romania] ________________________________________________ Transportor mic 14 Transportor mare 41 Vanator usor …

• Deuteriu, iarasi. ...Ok, daca trebuie, il iau si pe-asta. La 29-07-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator M4rio [Piratii] ________________________________________________ Crucisator 680 _________________________________________ Aparator Mars [Sinaloa] ________________________________________________ Transportor mare 1.004 _________________________________________ Dupa lupta ... Atacator M4rio [Piratii] ________________________________________________ Crucisator 680 ( -0…

• I HATE Apple Pie !!!

vYxx - - Zona Spam

Salutare, Stiu ca vine ca un soc pentru multi dintre voi, dar placinta de mere este malefica! Este sponsor oficial al Iadului si se cuvine s-o uram cu pasiune, cu totii. Probabil va intrebati "de ce?"... (evident!). Este responsabila pentru doua extincii in masa, pe planeta asta. Este motivul pentru care dăncileza este o limbă tot mai populara in tara noastra. Este alimentul preferat al lui @King of the beer ...si stim cu totii cum se manifesta dupa ce consuma. Este motivul pentru care unii dint…

• lol king :))))) Nu stiu pe cine am spart aici, cui iei apararea. Vad ca la licitatii - contul in cauza nu e niciodata prezent. O fi salvat boosterele din Imp/Exp, tot ce se poate :). Oricum, a bagat vmode :(. Sper sa revina.

• Unul ceva mai consistent. Ar fi fost cu ~38kk mai consistent daca aparatorul nu se loga imediat si nu sumona cu puterea portofelului niste recuri instant :). In tot cazul, refacere usoara! La 26-07-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator M4rio [Piratii] ________________________________________________ Nava de razboi 985 Interceptor 130 _________________________________________ Aparator LULU [Punisher] ________________________________________________ Transportor mic 500 T…

• [Război] [Bastards] -vs- [Hades]

vYxx - - Diplo Xalynth

@RENEGADE - nu mi-l aduc aminte cu drag. Era guraliv intr-un fel indecent si a trisat intens pana a fost banat. Din pacate cam asa e colorata amintirea despre PREDATOR, asa a colorat-o el singur. In fine, sa nu mai dezgropam mortii, sa-i lasam sa se reinventeze singuri. Spor la razboi, tuturor participantilor! Cu toate ca ar fi mult mai savuros, fara atatea insulte in preambul. mnah...

• [Război] [Bastards] -vs- [Hades]

vYxx - - Diplo Xalynth

Doar mie imi aduce aminte de PREDATOR individu' asta?

• Aoleo, te-ai molipsit de la ombly, ca si ala incalca pna-uri de dragu' cifrelor :). Mnah, spor la joc, presupun...

• felicitari, Gusty! las asta aici: goo.gl/images/hbgLvt

• Eroare de pilotaj in absenta mea: Aseara am dat save devreme, apoi m-am intins la un film. Pe la 1am zic sa mai dau un refresh, apoi somn - si vad chestia de mai jos. Atacatorul probabil voia sa ma lase fara niste cateva nave uitate pe luna, dar a atacat din greseala planeta :). Multumesc! On 20-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Vice Nayrda ________________________________________________ Light Fighter 7 Heavy Fighter 21 Cruiser 124 Battleship 117 ___________________…