Search Results

Search results 1-20 of 140.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mai tu esti urmatorul Guru Bivolaru Ai inceput sa ai adepti printre jucatori,sa iti preaslaveasca numele Felicitari de activitate ! Cheers Ps: Bantuite-ar placinta cu mere

• #19 On 15-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Battleship 500 _________________________________________ Defender ADY TOM [Sinaloa] ________________________________________________ Large Cargo 50 Cruiser 1 Battleship 19 Recycler 15 Espionage Probe 15 Battlecruiser 12 Rocket Launcher 543 Light Laser 2 Heavy Laser 4 Ion Cannon 44 Plasma Turret 2 Small Shield Dome 1 Large Shield Dome 1 ___________________________…

• #18 On 15-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Cruiser 700 Battleship 300 _________________________________________ Defender ADY TOM [Sinaloa] ________________________________________________ Large Cargo 50 Cruiser 1 Battleship 18 Recycler 15 Espionage Probe 15 Battlecruiser 10 Rocket Launcher 164 Light Laser 17 Heavy Laser 5 Ion Cannon 19 Plasma Turret 2 Small Shield Dome 1 Large Shield Dome 1 ______________…

• #17 On 15-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Battlecruiser 754 _________________________________________ Defender ADY TOM [Sinaloa] ________________________________________________ Large Cargo 90 Cruiser 370 Battleship 142 Recycler 15 Espionage Probe 15 Solar Satellite 12 Battlecruiser 34 Rocket Launcher 273 Light Laser 3 Heavy Laser 1 Ion Cannon 37 Plasma Turret 1 Small Shield Dome 1 Large Shield Dome 1 __…

• #16 On 11-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Destroyer 202 Light Fighter 15.865 Cruiser 1.757 _________________________________________ Defender Luckskywalker [justice] ________________________________________________ Small Cargo 14 Large Cargo 3 Light Fighter 34 Heavy Fighter 15 Cruiser 2 Battleship 2 Colony Ship 1 Recycler 4 Espionage Probe 4 Bomber 10 Solar Satellite 14 Destroyer 7 Battlecruiser 12 Rocke…

• #15 On 11-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Small Cargo 100 Battleship 1.365 Battlecruiser 760 _________________________________________ Defender Luckskywalker [justice] ________________________________________________ Small Cargo 1 Large Cargo 5 Light Fighter 309 Heavy Fighter 45 Cruiser 7 Battleship 2 Recycler 2 Espionage Probe 3 Bomber 10 Solar Satellite 10 Destroyer 6 Battlecruiser 12 Rocket Launcher 7…

• Quote from oldshadow: “ciudat rau ...in ce sens? poarta fusta si are barba ?/ ” ciudat in sensul ca ori e noob ori este ceva la mijloc. Ori vorba ta.. este ceva unde nu ar trebuii sa fie :))) De ex: a avut o luna si ia dat delete. Probabil vrea una cu mai multe campuri

• Quote from Gusty: “De fapt, nu este contul lui Vineri. E doar un cont de push pentru alți băieți ce joacă pe acolo. ” De fapt,nu prea conteaza cine este pe cont atat timp cat exista profit ! (Asta am invatat-o de la tine @Gusty ) Bravo Dany ! Ma bucur ca inca mai ai ceva activitate aici..in afara de "tarnacopeala" I

• #14 am mai lansat 1 data pe el dar a intrat on si a facut fs cu transport l-am luat in lanx dar din cauza oboselii l-am mai lasat inca o zi. Spionez,vad minute si lansez. Nu prea inteleg ce e cu tine ca esti ciudat rau,ori esti cont suport ori momeala lasata de cineva Sa fie pentru @vYxx On 01-07-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Battleship 1.061 Cruiser 1.153 Battlecruiser 664 _______________________________…

• Notificari forum

fisticK - - Ajutor & Intrebari

Buna ziua, Am o problema de ceva timp. Primesc notificarile pe forum cu intarziere spre exemplu acum 6 ore am primit notificare precum ca cineva a folosit un quote la ce am scris eu. In schimb acel quote a fost pe data de 12.06.2018 ,un pic intarziata notificarea .. cu jumatate de luna. Multumesc.

• Cumpar DEUTERIU

fisticK - - Comerț - Wasat

Inca sunt in cautare. DEUTERIUM in principal dar cumpar si CRISTAL! Multumesc!

• New Uni ORG

fisticK - - Masa de discutii

Quote from King Kong: “Atunci, zic ca ar fi normal ca cei care sunt "respinși" sa facă o alianță de testosi anti voi și sa va racheteze, pentru distracție ” da nu neaparat testosi. Sa fie mineri si sa vanda la rata minima la competitie :))) In alta ordine de idei s-au mai incercat astfel de “combinatii” si nu sa tinut lumea de treaba. Obisnuiti cu “frecangeala” de pe ro nu au facut fata psihic la ce este pe org si sa destramat tot.

• #13 Am uitat de asta (Lansat intergalactic) Daca scad deuteriu.. am undeva la 13kk profit On 17-06-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Large Cargo 300 Cruiser 663 Battleship 943 Battlecruiser 398 _________________________________________ Defender Rockstadt [Piratii] ________________________________________________ Small Cargo 1.500 Large Cargo 150 Light Fighter 756 Heavy Fighter 84 Cruiser 47 Battleship 43 Recy…

• #12 Facem si noi ceva cu plictiseala asta? On 21-06-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Light Fighter 10.095 Battleship 1.039 Battlecruiser 541 _________________________________________ Defender ROKAMBOL [Romania] ________________________________________________ Light Fighter 108 Heavy Fighter 2 Cruiser 1 Battleship 49 Recycler 25 Espionage Probe 131 Bomber 22 Destroyer 6 Battlecruiser 10 Rocket Launcher 1.741 …

• #11 De plictiseala Felicitari pentru luna On 20-06-2018 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker speiS [LORD] ________________________________________________ Cruiser 1.001 _________________________________________ Defender Mirage [Punisher] ________________________________________________ Large Cargo 30 Light Fighter 779 Solar Satellite 20 Rocket Launcher 238 Light Laser 264 Heavy Laser 35 Gauss Cannon 24 _________________________________________ After the battle ... Attacker spe…

• @sirdanyel Meh... macar ai o luna @Gusty “profitorul” !!

• Cumpar DEUTERIU

fisticK - - Comerț - Wasat

Cumpar DEUTERIU ! Pe tot!! Pm in game speiS!

• Fuziune ?

fisticK - - Ajutor & Intrebari

Pana acum toate fuziunile au facut ca din cei 40 de jucatori activi sa devina 20. Dupa parerea mea nu exista universuri echilibrate sau comparabile ca putere care pot fi fuzionate(un aport la treaba asta il are si votul comunitatii asupra universurilor noi deschise). Ar trebuii sa te gandesti la o solutie sa reinvii jocul asta (altfel o sa fim aceiasi 40 de jucatori mereu). Dar sunt tare curios ce propui ruth pentru fuziune. Edit: acum ceva timp a mai intrebat cineva de fuziune pe universul quan…

• Cont Xalynth

fisticK - - Cautari Conturi

Din ce am inteles conturile nu mai pot fii schimbate. Datorita noii implementari (lobby) . @Mao ne poate lamurii.