Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Frumos frumos Axe, nu conteaza profitul, hitul e mai frumos, bravo! Refacere usoara aparator :)
  • beast -

Liked Mao’s post in the thread Update v6.8.6.

Like (Post)
    Salut! Versiunea de joc 6.8.6 va fi implementata luni 29 aprilie 2019 în jurul orei 14, ora locală. Schimbari: - Cozile de producție pentru flotă și apărare permit construcția a pana la 99999 entități Echipa OGame
  • Terror -

Replied to the thread Schimbari caracteristici servere - sondaj.

După cîteva luni, pe Uni1 am reușit să ne acomodăm cu caracteristicile noi de după fuziume și iarăși schimbări? cred că ar fi cazul poate de accelerat doar economia, și poate debris din aparare... viteza cercetări? - nu cred că rezolva…
  • Nu profitul m-a interesat ci orgoliul de a pune in miscare flota pierduto-refacuta; sincer, ma asteptam sa intre din clipa in clipa :D L-am urmarit si cam asta a fost. Timing-ul a fost atat de bun incat aparatorul a intrat la scurt timp dupa impact :coffee: Pe
  • BobMarley -

Posted the thread BobMarley [A A] vs. mig29 [Ancients] (A: 0, D: 1.298.000).

Thread
    On 26-04-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker BobMarley [A A] ________________________________________________ Small Cargo 160 Cruiser 50 _________________________________________ Defender mig29 [Ancients]
  • Devilutz -

Posted the thread Devilutz [NoM3rcY] vs. Zypper [H H] (A: 60.000, D: 5.463.000).

Thread
    La plimbare, platind niste polite de la licitatie :raspa: Hai FR, bucurate de luna.
    La 26-04-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta: Atacator Devilutz [NoM3rcY] ________________________________________________ Nava de razboi 775
  • WildChild -

Personal nu îmi place 0.5 consum de deuteriu, mai ales cu economia la viteză mare. Economia mare mi se pare mai degrabă un avantaj mai mare pentru fleeteri decât pentru mineri. Iar 0.5 consum deuteriu e strict pentru fleeteri. Apărare în debris…
  • cucusor -

Sincer, din perspectiva de fleeter si din lipsa acuta de tinte, as prefera si eu debris in aparare. Si viteza cat mai mare peste tot ca e super plicitisitor cu vitezele mici. Prin viteza ma refer si la flota si la economie si la cercetari.
  • raz -

Quote from Mao: “As fi dorit mai multa implicare in acest topic... ” Nu e implicare pentru ca schimbarile nu sunt destinate pentru serverele care mai au cat de cat jucatori. E ca si cum ai incerca sa resuscitezi un om mort, in loc sa ajuti omul care…
  • axE -

Liked Mao’s post in the thread Event: Happy Day - 30% bonus.

Like (Post)
    Salut Comandanti! Vineri (26 Aprilie), pe tot parcursul zilei (00:01 si 23:59 ora serverului), se va acorda un bonus de 30% la achizitionarea de Materie Intunecata. 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Happy-Day.jpg Echipa OGame.RO
  • Terror -

Like (Post)
    Salut! Versiunea de joc 6.8.6 va fi implementata luni 29 aprilie 2019 în jurul orei 14, ora locală. Schimbari: - Cozile de producție pentru flotă și apărare permit construcția a pana la 99999 entități Echipa OGame
  • incepatoru -

Like (Post)
  • Mao -

Posted the thread Event: Happy Day - 30% bonus.

Thread
    Salut Comandanti! Vineri (26 Aprilie), pe tot parcursul zilei (00:01 si 23:59 ora serverului), se va acorda un bonus de 30% la achizitionarea de Materie Intunecata. 2016-01-27_OG_Announcementbilder_Events_Happy-Day.jpg Echipa OGame.RO
  • axE -

Quote from Devilutz: “Nejucand pe nici un univ din cele vechi nu-mi pot da cu parerea despre statistici. Dar in viitor ar fi bine venit un univ de viteza mare si eco mare. Cat mai mare.. ne mai distram si noi :) Ideea lu papy cu eventu de debris in…
  • Devilutz -

Nejucand pe nici un univ din cele vechi nu-mi pot da cu parerea despre statistici. Dar in viitor ar fi bine venit un univ de viteza mare si eco mare. Cat mai mare.. ne mai distram si noi :) Ideea lu papy cu eventu de debris in aparare nu cred ca ar…
  • Mda, nu am comentat pana acum la lovitura aia, sa nu se creada ca , caut scuze. Adevarul este ca in seara aia, pur si simplu m-am imbatat si nu m-am mai trezit. Vad ca Tulanu, o tot arde cu fs in vm si fs la sateliti, in commentul loviturii. Nu stiu la…
  • adidolofanu -

Daca tot s a deschis acest topic in speranta de a inbunatatii Ogame.ro, as vrea sa mi exprim si eu parerea legata de viitorul univers ce va fii deschis. - O viteza ok ar fii un x6 la general - Cineva a spus mai sus de adaugarea a mai multor nave. -
  • Mao -

As fi dorit mai multa implicare in acest topic...
  • adidolofanu -

Replied to a comment by Ptcont on adidolofanu’s wall.

Wall Reply
    e ok. As incerca ceva nou
  • Tommy -

Replied to the thread razboi concurs Draqqula vs NoSkiLL.

Daca picati de acord asupra unor reguli de razboi concurs, va rog sa formulati ticket catre GO, pentru ca razboiul si conditiile sa fie legitime. Cred ca mai multe conditii din cele propuse nu vor fi acceptate de GO, dar discuta cu ei. Din capul locului